Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 19. kolo | Ne 31.3.2019 14:00 | Střítež Restaurace

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Fčely Střítež 10 : 9 Panda Jihlava
Mezera Tomáš 21 : 23 Poláček Luboš
Zadal: Frühaufová Marcela 31.3.2019 20:11
Autorizoval: Automat 5.4.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Frühaufová Marcela 7
D2 Med Lukáš 6
D3 Mezera Tomáš 3 1
D4 Bártl Karel 2 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Tykal Ondřej
D6 Sobotka Luboš D4 3

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Němec Jaromír 8 1
H2 Blažek Petr 2
H3 Vaněček Ondřej 7
H4 Poláček Luboš 6
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Frühaufová Marcela H3: Vaněček Ondřej 2:0 1:0
2 Single D2: Med Lukáš H4: Poláček Luboš 1:2 1:1
3 Single D3: Mezera Tomáš H1: Němec Jaromír 0:2 1:2
4 Single D4: Bártl Karel H2: Blažek Petr 0:2 1:3
5 Single D1: Frühaufová Marcela H4: Poláček Luboš 2:0 2:3
6 Single D2: Med Lukáš H3: Vaněček Ondřej 2:1 3:3
7 Single D3: Mezera Tomáš H2: Blažek Petr 2:1 4:3
8 Single D4: Bártl Karel H1: Němec Jaromír 1:2 4:4
9 Double D1: Frühaufová Marcela
D4: Bártl Karel
H2: Blažek Petr
H4: Poláček Luboš
0:2 4:5
D2: Med Lukáš
D3: Mezera Tomáš
H1: Němec Jaromír
H3: Vaněček Ondřej
10 Cricket D1: Frühaufová Marcela
D3: Mezera Tomáš
H1: Němec Jaromír
H2: Blažek Petr
2:1 5:5
D2: Med Lukáš
D6: Sobotka Luboš
H3: Vaněček Ondřej
H4: Poláček Luboš
11 Single D1: Frühaufová Marcela H2: Blažek Petr 2:1 6:5
12 Single D2: Med Lukáš H1: Němec Jaromír 2:0 7:5
13 Single D3: Mezera Tomáš H4: Poláček Luboš 0:2 7:6
14 Single D6: Sobotka Luboš H3: Vaněček Ondřej 2:0 8:6
15 Single D1: Frühaufová Marcela H1: Němec Jaromír 0:2 8:7
16 Single D2: Med Lukáš H2: Blažek Petr 0:2 8:8
17 Single D3: Mezera Tomáš H3: Vaněček Ondřej 0:2 8:9
18 Single D6: Sobotka Luboš H4: Poláček Luboš 2:1 9:9
19 Team D1: Frühaufová Marcela
D3: Mezera Tomáš
H1: Němec Jaromír
H3: Vaněček Ondřej
1:0 10:9
D2: Med Lukáš
D6: Sobotka Luboš
H2: Blažek Petr
H4: Poláček Luboš

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.9.2019 23:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 00:47:23