Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 8. kolo | Ne 10.11.2019 15:00 | Jihlava Na Růžku

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec
Zuda Michal 22 : 19 Nepraš Lubomír
Zadal: Zuda Michal 11.11.2019 17:23
Změnil: Nepraš Lubomír 12.11.2019 19:39
Autorizoval: Automat 15.11.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Dušovský Petr 3 1
D2 Zuda Michal 1 1
D3 Tesař Petr 2
D4 Bednář Martin 8
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Duchanová Zlata D2 1
D6 Čížek Roman D3 2
D7 Deraha Jan

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Horáčková Tereza 3 1
H2 Nepraš Lubomír 1 1
H3 Velíšek David 5 1
H4 Chmela Jan 2 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Ježek Bronislav H1 1 1
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Dušovský Petr H3: Velíšek David 2:0 1:0
2 Single D2: Zuda Michal H4: Chmela Jan 1:2 1:1
3 Single D3: Tesař Petr H1: Horáčková Tereza 2:0 2:1
4 Single D4: Bednář Martin H2: Nepraš Lubomír 2:0 3:1
5 Single D1: Dušovský Petr H4: Chmela Jan 2:0 4:1
6 Single D2: Zuda Michal H3: Velíšek David 0:2 4:2
7 Single D3: Tesař Petr H2: Nepraš Lubomír 2:1 5:2
8 Single D4: Bednář Martin H1: Horáčková Tereza 1:2 5:3
9 Double D3: Tesař Petr
D6: Čížek Roman
H1: Horáčková Tereza
H3: Velíšek David
2:1 6:3
D1: Dušovský Petr
D4: Bednář Martin
H2: Nepraš Lubomír
H4: Chmela Jan
10 Cricket D2: Zuda Michal
D6: Čížek Roman
H3: Velíšek David
H4: Chmela Jan
2:0 7:3
D3: Tesař Petr
D4: Bednář Martin
H2: Nepraš Lubomír
H5: Ježek Bronislav
11 Single D1: Dušovský Petr H2: Nepraš Lubomír 0:2 7:4
12 Single D5: Duchanová Zlata H5: Ježek Bronislav 2:1 8:4
13 Single D6: Čížek Roman H4: Chmela Jan 0:2 8:5
14 Single D4: Bednář Martin H3: Velíšek David 2:0 9:5
15 Single D1: Dušovský Petr H5: Ježek Bronislav 0:2 9:6
16 Single D5: Duchanová Zlata H2: Nepraš Lubomír 0:2 9:7
17 Single D6: Čížek Roman H3: Velíšek David 0:2 9:8
18 Single D4: Bednář Martin H4: Chmela Jan 2:0 10:8

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 03:57:55