Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 7. kolo | Ne 3.11.2019 14:00 | Přibyslav Pivnice U Jakuba

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
DC Přibyslav B 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Čermák Michal 26 : 15 Zuda Michal
Zadal: Čermák Michal 3.11.2019 17:58
Změnil: Zuda Michal 5.11.2019 20:10
Autorizoval: Automat 8.11.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Král Josef 1
D2 Čermák Michal 3 1
D3 Březina Lukáš 4
D4 Lepič Karel 10 1 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Hospodková Tereza
D6 Pokorný Jakub D1 1

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Zuda Michal 2
H2 Tesař Petr 3
H3 Tesař Ondřej 8 2
H4 Bednář Martin 8 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Deraha Jan
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Král Josef H3: Tesař Ondřej 2:0 1:0
2 Single D2: Čermák Michal H4: Bednář Martin 0:2 1:1
3 Single D3: Březina Lukáš H1: Zuda Michal 2:0 2:1
4 Single D4: Lepič Karel H2: Tesař Petr 2:0 3:1
5 Single D1: Král Josef H4: Bednář Martin 0:2 3:2
6 Single D2: Čermák Michal H3: Tesař Ondřej 2:0 4:2
7 Single D3: Březina Lukáš H2: Tesař Petr 2:1 5:2
8 Single D4: Lepič Karel H1: Zuda Michal 2:0 6:2
9 Double D2: Čermák Michal
D4: Lepič Karel
H1: Zuda Michal
H3: Tesař Ondřej
1:2 6:3
D3: Březina Lukáš
D6: Pokorný Jakub
H2: Tesař Petr
H4: Bednář Martin
10 Cricket D1: Král Josef
D4: Lepič Karel
H1: Zuda Michal
H2: Tesař Petr
1:2 6:4
D2: Čermák Michal
D3: Březina Lukáš
H3: Tesař Ondřej
H4: Bednář Martin
11 Single D6: Pokorný Jakub H2: Tesař Petr 0:2 6:5
12 Single D2: Čermák Michal H1: Zuda Michal 2:0 7:5
13 Single D3: Březina Lukáš H4: Bednář Martin 2:0 8:5
14 Single D4: Lepič Karel H3: Tesař Ondřej 1:2 8:6
15 Single D1: Král Josef H1: Zuda Michal 2:0 9:6
16 Single D2: Čermák Michal H2: Tesař Petr 2:0 10:6
17 Single D3: Březina Lukáš H3: Tesař Ondřej 1:2 10:7
18 Single D4: Lepič Karel H4: Bednář Martin 2:0 11:7

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2019 06:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 11.12.2019 07:57:00