Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 4. kolo | Ne 6.10.2019 15:00 | Jihlava Na Růžku

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
Bednář Martin 20 : 20 Petrlík Radek
Zadal: Zuda Michal 8.10.2019 19:42
Změnil: Petrlík Radek 9.10.2019 19:37
Autorizoval: Automat 11.10.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Duchanová Zlata 6
D2 Tesař Ondřej 5 2
D3 Bednář Martin 7 1
D4 Deraha Jan
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Tesař Petr

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Petrlík Radek 4
H2 Milfaitová Lucie 1 1
H3 Hoštický Petr 4
H4 Svoboda Patrik 4
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Duchanová Zlata H3: Hoštický Petr 0:2 0:1
2 Single D2: Tesař Ondřej H4: Svoboda Patrik 2:0 1:1
3 Single D3: Bednář Martin H1: Petrlík Radek 2:0 2:1
4 Single D4: Deraha Jan H2: Milfaitová Lucie 0:2 2:2
5 Single D1: Duchanová Zlata H4: Svoboda Patrik 2:1 3:2
6 Single D2: Tesař Ondřej H3: Hoštický Petr 2:0 4:2
7 Single D3: Bednář Martin H2: Milfaitová Lucie 2:0 5:2
8 Single D4: Deraha Jan H1: Petrlík Radek 0:2 5:3
9 Double D2: Tesař Ondřej
D3: Bednář Martin
H1: Petrlík Radek
H2: Milfaitová Lucie
2:1 6:3
D1: Duchanová Zlata
D4: Deraha Jan
H3: Hoštický Petr
H4: Svoboda Patrik
10 Cricket D1: Duchanová Zlata
D2: Tesař Ondřej
H1: Petrlík Radek
H3: Hoštický Petr
0:2 6:4
D3: Bednář Martin
D4: Deraha Jan
H2: Milfaitová Lucie
H4: Svoboda Patrik
11 Single D1: Duchanová Zlata H2: Milfaitová Lucie 2:0 7:4
12 Single D2: Tesař Ondřej H1: Petrlík Radek 2:0 8:4
13 Single D3: Bednář Martin H4: Svoboda Patrik 1:2 8:5
14 Single D4: Deraha Jan H3: Hoštický Petr 0:2 8:6
15 Single D1: Duchanová Zlata H1: Petrlík Radek 0:2 8:7
16 Single D2: Tesař Ondřej H2: Milfaitová Lucie 2:0 9:7
17 Single D3: Bednář Martin H3: Hoštický Petr 0:2 9:8
18 Single D4: Deraha Jan H4: Svoboda Patrik 0:2 9:9
19 Team D2: Tesař Ondřej
D5: Tesař Petr
H1: Petrlík Radek
H2: Milfaitová Lucie
1:0 10:9
D1: Duchanová Zlata
D3: Bednář Martin
H3: Hoštický Petr
H4: Svoboda Patrik

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 22:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 22:33:43