Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 4. kolo | Ne 6.10.2019 15:00 | Jihlava Madeira

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Dragon Darts Jihlava B 7 : 11 Zapomnění Jihlava
Tučková Dana 17 : 26 Žiačiková Petra
Zadal: Tuček Roman 7.10.2019 17:09
Změnil: Žiačiková Petra 10.10.2019 17:32
Autorizoval: Automat 11.10.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Kutyna Marek 8
D2 Vierer Jaromír 3 1
D3 Tučková Dana 3 1
D4 Tuček Roman 4
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Vaněček Jiří
D6 Hyský Jan
D7 Hentschel Jaroslav D3
D8 Prchal Lukáš D4 1

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Žiačiková Petra 8 2
H2 Žuravlov Boris 4
H3 Kružík Petr 2
H4 Krainer Tomáš 5 2
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Benešová Helena H4
H6 Sova Roman H3
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Kutyna Marek H3: Kružík Petr 2:0 1:0
2 Single D2: Vierer Jaromír H4: Krainer Tomáš 0:2 1:1
3 Single D3: Tučková Dana H1: Žiačiková Petra 0:2 1:2
4 Single D4: Tuček Roman H2: Žuravlov Boris 1:2 1:3
5 Single D1: Kutyna Marek H4: Krainer Tomáš 2:1 2:3
6 Single D2: Vierer Jaromír H3: Kružík Petr 0:2 2:4
7 Single D7: Hentschel Jaroslav H2: Žuravlov Boris 0:2 2:5
8 Single D8: Prchal Lukáš H1: Žiačiková Petra 1:2 2:6
9 Double D1: Kutyna Marek
D2: Vierer Jaromír
H5: Benešová Helena
H6: Sova Roman
2:1 3:6
D4: Tuček Roman
D8: Prchal Lukáš
H3: Kružík Petr
H4: Krainer Tomáš
10 Cricket D1: Kutyna Marek
D5: Vaněček Jiří
H2: Žuravlov Boris
H3: Kružík Petr
0:2 3:7
D2: Vierer Jaromír
D7: Hentschel Jaroslav
H1: Žiačiková Petra
H4: Krainer Tomáš
11 Single D1: Kutyna Marek H2: Žuravlov Boris 1:2 3:8
12 Single D2: Vierer Jaromír H1: Žiačiková Petra 2:0 4:8
13 Single D3: Tučková Dana H4: Krainer Tomáš 0:2 4:9
14 Single D4: Tuček Roman H3: Kružík Petr 2:1 5:9
15 Single D1: Kutyna Marek H1: Žiačiková Petra 0:2 5:10
16 Single D2: Vierer Jaromír H2: Žuravlov Boris 0:2 5:11
17 Single D7: Hentschel Jaroslav H6: Sova Roman 2:0 6:11
18 Single D8: Prchal Lukáš H5: Benešová Helena 2:1 7:11

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2019 08:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 11.12.2019 08:06:21