Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 2. kolo | Ne 15.9.2019 15:00 | Jihlava Na Růžku

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Zapomnění Jihlava
Zuda Michal 25 : 21 Žiačiková Petra
Zadal: Žiačiková Petra 16.9.2019 16:34
Změnil: Zuda Michal 16.9.2019 21:20
Autorizoval: Automat 20.9.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Tesař Petr 8 2
D2 Duchanová Zlata 3
D3 Zuda Michal 3
D4 Bednář Martin 9 1 1 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Tesař Ondřej
D6 Čížek Roman 2

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Žiačiková Petra 4 1
H2 Žuravlov Boris 4
H3 Kružík Petr 2
H4 Krainer Tomáš 5 2
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Čechová Kateřina H3 1
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Tesař Petr H3: Kružík Petr 2:1 1:0
2 Single D2: Duchanová Zlata H4: Krainer Tomáš 0:2 1:1
3 Single D3: Zuda Michal H1: Žiačiková Petra 1:2 1:2
4 Single D4: Bednář Martin H2: Žuravlov Boris 2:1 2:2
5 Single D1: Tesař Petr H4: Krainer Tomáš 2:0 3:2
6 Single D2: Duchanová Zlata H3: Kružík Petr 0:2 3:3
7 Single D3: Zuda Michal H2: Žuravlov Boris 1:2 3:4
8 Single D4: Bednář Martin H1: Žiačiková Petra 1:2 3:5
9 Double D2: Duchanová Zlata
D3: Zuda Michal
H1: Žiačiková Petra
H2: Žuravlov Boris
2:1 4:5
D1: Tesař Petr
D4: Bednář Martin
H3: Kružík Petr
H4: Krainer Tomáš
10 Cricket D1: Tesař Petr
D3: Zuda Michal
H1: Žiačiková Petra
H4: Krainer Tomáš
2:0 5:5
D4: Bednář Martin
D6: Čížek Roman
H2: Žuravlov Boris
H3: Kružík Petr
11 Single D1: Tesař Petr H2: Žuravlov Boris 2:1 6:5
12 Single D2: Duchanová Zlata H1: Žiačiková Petra 1:2 6:6
13 Single D3: Zuda Michal H4: Krainer Tomáš 1:2 6:7
14 Single D4: Bednář Martin H5: Čechová Kateřina 2:1 7:7
15 Single D1: Tesař Petr H1: Žiačiková Petra 2:0 8:7
16 Single D2: Duchanová Zlata H2: Žuravlov Boris 0:2 8:8
17 Single D3: Zuda Michal H5: Čechová Kateřina 2:0 9:8
18 Single D4: Bednář Martin H4: Krainer Tomáš 2:0 10:8

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 03:57:19