Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 1. kolo | Čt 5.9.2019 18:00 | Havlíčkův Brod Tajfun

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Panda Jihlava
Petrlík Radek 20 : 27 Němec Jaromír
Zadal: Petrlík Radek 6.9.2019 14:42
Změnil: Zána Oldřich 8.9.2019 19:12
Autorizoval: Automat 10.9.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Kopic Daniel 1
D2 Paulíček Jan 6 2
D3 Petrlík Radek 5 1
D4 Milfaitová Lucie 7 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Hoštický Petr D1 2

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Kadlec Martin 5
H2 Poláček Luboš 8
H3 Babický Michal 7
H4 Němec Jaromír 3
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Zána Oldřich
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Kopic Daniel H3: Babický Michal 1:2 0:1
2 Single D2: Paulíček Jan H4: Němec Jaromír 1:2 0:2
3 Single D3: Petrlík Radek H1: Kadlec Martin 1:2 0:3
4 Single D4: Milfaitová Lucie H2: Poláček Luboš 1:2 0:4
5 Single D1: Kopic Daniel H4: Němec Jaromír 0:2 0:5
6 Single D2: Paulíček Jan H3: Babický Michal 0:2 0:6
7 Single D3: Petrlík Radek H2: Poláček Luboš 2:1 1:6
8 Single D4: Milfaitová Lucie H1: Kadlec Martin 1:2 1:7
9 Double D2: Paulíček Jan
D5: Hoštický Petr
H1: Kadlec Martin
H2: Poláček Luboš
2:0 2:7
D3: Petrlík Radek
D4: Milfaitová Lucie
H3: Babický Michal
H5: Zána Oldřich
10 Cricket D1: Kopic Daniel
D2: Paulíček Jan
H2: Poláček Luboš
H4: Němec Jaromír
2:0 3:7
D3: Petrlík Radek
D5: Hoštický Petr
H1: Kadlec Martin
H3: Babický Michal
11 Single D5: Hoštický Petr H2: Poláček Luboš 0:2 3:8
12 Single D2: Paulíček Jan H1: Kadlec Martin 2:1 4:8
13 Single D3: Petrlík Radek H4: Němec Jaromír 2:1 5:8
14 Single D4: Milfaitová Lucie H3: Babický Michal 0:2 5:9
15 Single D1: Kopic Daniel H1: Kadlec Martin 0:2 5:10
16 Single D2: Paulíček Jan H2: Poláček Luboš 2:1 6:10
17 Single D3: Petrlík Radek H3: Babický Michal 2:1 7:10
18 Single D4: Milfaitová Lucie H4: Němec Jaromír 1:2 7:11

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2019 03:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.11.2019 03:45:20