Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Vysočina > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 1. kolo | Ne 8.9.2019 14:00 | Velké Meziříčí Happy Squash Club

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B
Kunčar Leopold 17 : 24 Ždimera Roman
Zadal: Kunčar Leopold 8.9.2019 18:44
Změnil: Ždimera Roman 8.9.2019 19:28
Autorizoval: Automat 13.9.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Kunčar Leopold 7
D2 Sedláček Pavel 4
D3 Buchtová Klára 2
D4 Kampas Jan 7 2
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Boubal Petr
D6 Boháč Martin D2
D7 Brychta Ondřej D3

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Schmidt Pavel 5
H2 Ždimera Roman 6
H3 Jůzl Pavel 5 1
H4 Janda Jan 2 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Prášil Vojtěch
H6 Jonáš Jaroslav
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Kunčar Leopold H3: Jůzl Pavel 0:2 0:1
2 Single D2: Sedláček Pavel H4: Janda Jan 0:2 0:2
3 Single D3: Buchtová Klára H1: Schmidt Pavel 2:1 1:2
4 Single D4: Kampas Jan H2: Ždimera Roman 2:0 2:2
5 Single D1: Kunčar Leopold H4: Janda Jan 0:2 2:3
6 Single D6: Boháč Martin H3: Jůzl Pavel 2:1 3:3
7 Single D3: Buchtová Klára H2: Ždimera Roman 0:2 3:4
8 Single D4: Kampas Jan H1: Schmidt Pavel 2:0 4:4
9 Double D6: Boháč Martin
D3: Buchtová Klára
H2: Ždimera Roman
H3: Jůzl Pavel
1:2 4:5
D1: Kunčar Leopold
D4: Kampas Jan
H1: Schmidt Pavel
H4: Janda Jan
10 Cricket D3: Buchtová Klára
D5: Boubal Petr
H3: Jůzl Pavel
H4: Janda Jan
0:2 4:6
D1: Kunčar Leopold
D6: Boháč Martin
H1: Schmidt Pavel
H2: Ždimera Roman
11 Single D1: Kunčar Leopold H2: Ždimera Roman 2:1 5:6
12 Single D2: Sedláček Pavel H1: Schmidt Pavel 2:1 6:6
13 Single D3: Buchtová Klára H4: Janda Jan 0:2 6:7
14 Single D4: Kampas Jan H3: Jůzl Pavel 0:2 6:8
15 Single D1: Kunčar Leopold H1: Schmidt Pavel 2:0 7:8
16 Single D2: Sedláček Pavel H2: Ždimera Roman 2:0 8:8
17 Single D7: Brychta Ondřej H3: Jůzl Pavel 0:2 8:9
18 Single D4: Kampas Jan H4: Janda Jan 0:2 8:10

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2019 06:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 11.12.2019 07:17:30