Aktuality
UŠO > Vysočina > Aktuality
ČP UŠO družstev 2018/2019 - Vysočina

5.11.2018 20:34 (aktualizováno 4.2.2019 02:55) | Netolický Milan | Přečteno: 2457×

Kompletní info

Není vypsaný jeden pevný termín, ale vždy datum "do kdy" se musí dané kolo odehrát.
Můžete tedy začít hrát hned zítra. K zápasům můžete využít i volný termín pro MČR, pokud se ani jeden hráč z vašich družstev MČR neúčastní. 
Pokud se soupeři nedohodnou na termínu sehrání, bude pro oba platit vždy datum a hodina v tomto rozpisu jako poslední možný termín.
Na Velké finále (28.4.2019, KD Žďár nad Sázavou) postupují nejlepší dvě družstva Vysočiny.
Výsledek ihned po utkání zašlete SMS na číslo 608 121 306.
Zápis pohárového utkání je zde
Rozpis jednotlivých kol dle data odehrání :

1.kolo do soboty 24.11.2018 (čas 14.00) - 23 družstev (7 zápasů)

2.kolo do soboty 15.12.2018 (čas 14.00) - 16 družstev

3.kolo do soboty 12.1.2019 (čas 14.00) - 8 družstev

4.kolo do soboty 2.2.2019 (čas 14.00) - 4 družstva

Rozlosování 4.kola: (losovali Ondřej Jenšík a Miloš Nevídal)

Domácí      -        Hosté

DC Přibyslav - Formanský Dravci Jihlava 6 : 21

Zezulkárna Jihlava - Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 6 : 21

Rozlosování 3.kola: (losoval jsem já)

Domácí      -        Hosté

Wudle Brtnice - Zezulkárna Jihlava 13 : 21

Zapomnění Jihlava - Formanský Dravci Jihlava 6 : 21

DC Přibyslav - Averze Třešť 21 : 11

Cerberos Velké Meziříčí - Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 : 21

Rozlosování 2.kola: (losoval jsem já a při losu Cerberos jsem se polil kávou :-))

Domácí      -        Hosté

Tajfun Darts Havlíčkův Brod C - DC Přibyslav 1 : 21

Averze Třešť - Formanský Dravci Jihlava B 21 : 16

Zapomnění Jihlava - Řezníci Dobronín 21 : 20

Zezulkárna Jihlava - Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 21 : 7

Cerberos Velké Meziříčí B - Cerberos Velké Meziříčí 6 : 21

Šipková Akademie Dušejov - Wudle Brtnice 16 : 21

Formanský Dravci Jihlava - 26ERS Jihlava 21 : 0 K

Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 - Hospůdka Na Růžku Jihlava 21 : 6

Rozlosování 1.kola: (losováno na RM v Dušejově)

Domácí      -        Hosté

DC Přibyslav B - Šipková Akademie Dušejov 6 : 21
Devious Darts Dušejov - Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 16 : 21
Wudle Brtnice B - Zezulkárna Jihlava 9 : 21
Panda Jihlava - 26ERS Jihlava 13 : 21
Cunami Panská Lhota - Formanský Dravci Jihlava 5 : 21
DC Přibyslav - Krajzont Polná 21 : 11
Tajfun Darts Havlíčkův Brod - Wudle Brtnice 16 : 21

Přihlášeno 23 družstev, ostatní ligová družstva se do ČP UŠO nepřihlásila.

Vedoucí přihlášených družstev obdrželi email.

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 22:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 23:29:23