Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-50/51)
  Náhled Tisk Nahoru

Ulrich Michal

DC Prima Česká Skalice

2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 25 | Turnajů: 51 | Body: 15680

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
10.11.2018 MČR muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport M 9. 3750
9.11.2018 MČR Cricket & Nat. Open EDU muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 129.
3.11.2018 Double Open MSVČ muži Komárková Eliška Velký Třebešov U Vagonu 3.
20.10.2018 20 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice B 4. 1050
19.10.2018 43 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 2.
22.9.2018 3 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 3. 2900
15.9.2018 19 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda B 4. 1050
7.9.2018 37 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 3.
4.9.2018 14 Letní házení - základní turnaj   MATY´s BAR 17.
17.8.2018 34 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 2.
16.8.2018 36 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 4.
4.8.2018 Open Ústeckého kraje Gabriel František Písty Hostinec 16.
4.8.2018 Open Ústeckého kraje - muži Gabriel František Písty Hostinec C 4. 190
3.8.2018 32 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení C 1. 190
23.7.2018 31 Salám Open Šulitka Miroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr 1.
17.7.2018 Úterní Vagónek Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu 7.
28.6.2018 30 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 2.
26.6.2018 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 12.
26.6.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 1.
19.6.2018 3 Letní házení - základní turnaj   Matys BAR 49.
16.6.2018 Král ligy kategorie A Vylíčil Ondřej Borek u Miletína 3.
12.6.2018 2 Letní házení - základní turnaj Kučera Matěj MATY´s BAR C 4. 210
8.6.2018 24 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení C 1. 190
26.5.2018 4 Double Open MSVČ muži Pullmann Lukáš Rtyně Kulturní dům 24.
22.5.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 2.
12.5.2018 18 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům B 5. 950
21.4.2018 2 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 65. 1300
14.4.2018 3 Double Open MSVČ muži Komárková Eliška Velký Třebešov U Vagonu 6.
10.4.2018 Úterní Vagónek Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu 3.
29.3.2018 17 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu C 2. 190
29.3.2018 Vagon doplňkový Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 12.
20.3.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 190
17.3.2018 2 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Lucie HK B 2. 1250
12.3.2018 13 Salám Open Goldmannová Anna 24 Malé Svatoňovice Salamandr 1.
10.3.2018 17 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Trutnov Národní dům 4.
8.3.2018 14 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 210
6.3.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 190
5.3.2018 12 Salám Open Hloušek Jaroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr C 1. 190
5.3.2018 Salám Open doplňkový Hloušek Jaroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr 5.
20.2.2018 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 2.
20.2.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 8.
19.2.2018 10 Salám Open Hloušek Jaroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr C 1. 190
17.2.2018 1 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport A 65. 1300
10.2.2018 1 Double Open MSVČ muži Mlejnek Eduard Jičín Štěstí 16.
20.1.2018 16 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 9.
20.1.2018 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům C 1. 190
3.1.2018 6 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 3.
3.1.2018 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 5.
2.1.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 7.
16.12.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   U Matyho o kapry 17.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2019 20:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.6.2019 21:25:44