Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-35/35)
  Náhled Tisk Nahoru

Benecký Roman

40+ Trutnov

2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 21 | Turnajů: 35 | Body: 16970

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
10.11.2018 MČR muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport M 33. 2550
20.10.2018 5 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice B 3. 1150
18.9.2018 Úterní Vagónek Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu 1.
24.7.2018 Úterní Vagónek Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu 1.
19.7.2018 32 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
19.7.2018 Vagon doplňkový Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
12.7.2018 Havana Tour Lanškroun Sychra Libor Lanškroun Sportcentrum 2.
5.7.2018 StČ pohár základní   40 U Jána C 1. 210
28.6.2018 30 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
22.6.2018 26 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení C 1. 190
21.6.2018 29 Vagon Melichar David 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
22.5.2018 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Melichar David 20 Velký Třebešov U Vagonu 1.
22.5.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 1.
12.5.2018 3 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům B 1. 1150
12.5.2018 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 4.
10.5.2018 23 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 190
3.5.2018 22 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 190
3.5.2018 Vagon doplňkový Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 190
24.4.2018 Úterní Vagónek Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 190
21.4.2018 39 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 1. 5300
17.4.2018 Úterní Vagónek Melichar David 20 Velký Třebešov U Vagonu 2.
30.3.2018 Vagon doplňkový Dvořáček Jan 06 Velký Třebešov U Vagonu 4.
29.3.2018 17 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 210
29.3.2018 Vagon doplňkový Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 210
27.3.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 210
17.3.2018 2 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Lucie HK B 1. 1350
13.3.2018 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 190
20.2.2018 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 2.
17.2.2018 1 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport A 3. 3300
8.2.2018 10 Vagon Melichar David 06 Velký Třebešov U Vagonu C 1. 190
28.12.2017 4 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
21.12.2017 3 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
19.12.2017 Úterní Vagónek Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu 2.
12.12.2017 Úterní Vagónek Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 1.
7.12.2017 1 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 2.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2019 21:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.6.2019 21:36:35