Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru

Šebesta Filip

DC Mustang Bar

2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 16 | Turnajů: 42 | Body: 17860

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
10.11.2018 MČR muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport M 17. 3150
9.11.2018 MČR Cricket & Nat. Open EDU muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 65.
1.11.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry VI   Snack bar Jerry C 1. 170
30.10.2018 Strmeň Cup - Bar U Nás I   Bar U Nás 1.
25.10.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry VI   Snack Bar Jerry 1.
23.10.2018 Strmeň Cup - Bar U Nás I   Bar U Nás 1.
20.10.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bat Beerhouse B 17. 550
18.10.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry VI   Snack bar Jerry C 2. 170
16.10.2018 Strmeň Cup - Bar U Nás I   Bar U Nás 1.
11.10.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry VI   Snack bar Jerry 3.
9.10.2018 Strmeň Cup - Bar U Nás I   Bar U Nás 1.
2.10.2018 Strmeň Cup - Bar U Nás I   Bar U Nás 1.
25.9.2018 Strmeň Cup - Bar U Nás I   Ba U Nás 4.
22.9.2018 40 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Králíky Kulturní dům A 1. 5300
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín B 9. 750
11.8.2018 Open Olomoucko muži Špička Zdeněk Hotel Aldo Uničov 13.
8.8.2018 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick V   Hattrick 10.
31.7.2018 Strmeň Cup - Cobra Sport bar   Cobra Sport Bar 1.
5.6.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno III   Star Aréna Brno 3.
19.5.2018 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Sokolovna Tuřany C 9. 170
15.5.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno III   Star Aréna Brno C 1. 170
12.5.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice 17.
3.5.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry III   Snack bar Jerry 2.
26.4.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry III   Snack bar Jerry C 1. 170
21.4.2018 2 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 5. 2900
12.4.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry III   Snack bar Jerry 3.
27.3.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno II   Star Aréna Brno 1.
20.3.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno II   Star Aréna Brno 4.
17.3.2018 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Sokolovna U Žida Olomouc B 7. 950
13.3.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno II   Star Aréna Brno 1.
7.3.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno II   Star Aréna Brno C 1. 170
20.2.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno I   Star Aréna Brno C 3. 150
17.2.2018 1 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport A 65. 1300
13.2.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno I   Star Aréna Brno C 2. 170
25.1.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry I   Snack bar Jerry 2.
20.1.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bílovice nad Svitavou B 4. 1150
18.1.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry I   Snack bar Jerry 4.
11.1.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry I   Snack bar Jerry C 1. 170
6.1.2018 10 Star Arena Cup - Finále Tajovský Jiří Star arena Brno 1.
14.12.2017 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry I   Snack bar Jerry C 1. 150
11.12.2017 9 Star Arena Cup - základní Tajovský Jiří Star arena Brno C 1. 150
4.12.2017 8 Star Arena Cup - základní Tajovský Jiří Star arena Brno 1.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.9.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.9.2019 00:08:09