Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-41/41)
  Náhled Tisk Nahoru

Písek David

DC Mustang Bar

2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 8 | Turnajů: 41 | Body: 21270

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
10.11.2018 MČR muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport M 33. 2550
9.11.2018 MČR Cricket & Nat. Open EDU muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport C 1. 240
1.11.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Bar U Statečného Kováře 1.
25.10.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Bar U Statečného Kováře 1.
20.10.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bat Beerhouse B 2. 1250
18.10.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Bar U Statečného Kováře 2.
11.10.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Bar U Statečného Kováře 1.
4.10.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Ba U Statečného Kováře 1.
22.9.2018 3 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 2. 3300
20.9.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Bar U Statečného Kováře 1.
13.9.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice V   U Statečného Kováře 1.
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín B 2. 1250
30.8.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice V   U Statečného Kováře 1.
11.8.2018 Open Olomoucko muži Špička Zdeněk Hotel Aldo Uničov 7.
9.8.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice V   U Statečného Kováře 1.
21.7.2018 Open Olomoucko muži Dostál Jaromír Darts Open Rýmařov C 5. 190
19.7.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice IV   Bar U Statečného Kováře 6.
6.6.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club IV   M13 Darts Club C 1. 190
30.5.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club IV   M13 Darts Club 2.
19.5.2018 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Sokolovna Tuřany C 1. 230
15.5.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno III   Úsobrno 1.
13.5.2018 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 1.
12.5.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice B 2. 1150
21.4.2018 39 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 5. 4100
4.4.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M13 Darts Club 1.
28.3.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M13 Darts Club C 1. 190
24.3.2018 Reg.Master Brněnsko muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 13.
21.3.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M13 Darts Club C 1. 190
20.3.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická V   Pivní bar Lidická 1.
17.3.2018 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Sokolovna U Žida Olomouc 17.
14.3.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M 13 Darts Club C 1. 190
28.2.2018 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávako U Kolečka 3.
17.2.2018 38 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Hostinné Techtex sport A 3. 4500
6.2.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno II   Úsobrno C 1. 170
31.1.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M13 Darts Club 4.
24.1.2018 Strmeň Cup - U Kolečka II   Bejvávalo U Kolečka 1.
20.1.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bílovice nad Svitavou B 5. 1050
10.1.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club I   M13 Darts Club C 1. 190
6.1.2018 Bull´s Turnaj mistrů kat. A+ muži Uhříček Břetislav Praha - klub Ajeto C 2. 170
28.12.2017 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice I   Bar U Statečného Kováře 4.
2.12.2017 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Restaurace Bogota C 12. 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 20:04:41