Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-32/32)
  Náhled Tisk Nahoru

Ščudla Pavel

DC Mustang Brno B Němčice

2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 40 | Turnajů: 32 | Body: 12650

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
10.11.2018 MČR muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport M 33. 2550
9.11.2018 MČR Cricket & Nat. Open EDU muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 17.
20.10.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bat Beerhouse B 4. 1050
16.10.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno IV   Úsobrno 1.
11.10.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Bar U Statečného Kováře 4.
9.10.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno IV   Úsobrno 1.
22.9.2018 3 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 65. 900
22.9.2018 Malá RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům C 2. 240
21.9.2018 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 25.
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín B 5. 950
11.8.2018 Open Olomoucko muži Špička Zdeněk Hotel Aldo Uničov 5.
21.7.2018 Open Olomoucko muži Dostál Jaromír Darts Open Rýmařov C 3. 230
19.7.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice IV   Bar U Statečného Kováře C 1. 170
20.5.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Tuřany muži C 1. 230
19.5.2018 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Sokolovna Tuřany C 3. 230
15.5.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno III   Úsobrno 6.
12.5.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice 7.
8.5.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno III   Úsobrno 2.
21.4.2018 2 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 65. 1300
20.4.2018 2 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury C 4. 210
17.4.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno III   Úsobrno C 1. 170
24.3.2018 Reg.Master Brněnsko muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 9.
20.3.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno II   Úsobrno C 1. 170
17.3.2018 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Sokolovna U Žida Olomouc B 3. 1250
27.2.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno II   Úsobrno C 1. 190
17.2.2018 1 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport A 33. 1700
16.2.2018 1 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 13.
6.2.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno II   Úsobrno 2.
20.1.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bílovice nad Svitavou B 13. 750
28.12.2017 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice I   Bar U Statečného Kováře 5.
19.12.2017 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno I   Úsobrno C 1. 190
2.12.2017 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Restaurace Bogota C 11. 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 08:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 08:55:46