Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-35/35)
  Náhled Tisk Nahoru

Maňák Filip

DC Mustang Bar

2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 17 | Turnajů: 35 | Body: 17700

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
10.11.2018 MČR muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport M 129. 1350
9.11.2018 MČR Cricket & Nat. Open EDU muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 33.
27.10.2018 Strmeň Cup - U Kolečka IX   Bejvávalo U Kolečka C 2. 170
20.10.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bat Beerhouse B 3. 1150
22.9.2018 3 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 33. 1300
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 5.
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín 7.
8.9.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VIII   Bejvávalo U Kolečka 9.
31.8.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická C 1. 210
18.8.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VIII   Bejvávalo U Kolečka C 1. 230
11.8.2018 Open Olomoucko muži Špička Zdeněk Hotel Aldo Uničov C 1. 230
8.8.2018 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick V   Hattrick 5.
4.8.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VII   Bejvávalo u Kolečka 5.
21.7.2018 Open Olomoucko muži Dostál Jaromír Darts Open Rýmařov 28.
14.7.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VII   Bejvávalo U Kolečka C 2. 190
11.7.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club IV   M 13 Darts Club 1.
19.5.2018 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Sokolovna Tuřany C 2. 230
15.5.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VI   Pivní bar Lidická C 1. 190
13.5.2018 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 3.
12.5.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice B 1. 1250
12.5.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VI   Bejvávalo U Kolečka 6.
5.5.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VI   Bejvávalo U Kolečka 4.
21.4.2018 39 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 3. 4500
14.4.2018 Strmeň Cup - U Kolečka V   Bejvávalo U Kolečka 4.
31.3.2018 Strmeň Cup - U Kolečka V   Bejvávalo U Kolečka C 6. 150
24.3.2018 Reg.Master Brněnsko muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 7.
24.3.2018 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 12.
17.3.2018 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Sokolovna U Žida Olomouc B 5. 1050
17.2.2018 38 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Hostinné Techtex sport A 5. 4100
16.2.2018 1 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 13.
31.1.2018 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M13 Darts Club C 1. 150
20.1.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bílovice nad Svitavou B 9. 850
6.1.2018 Strmeň Cup - U Kolečka II   Bejvávalo U Kolečka C 4. 170
31.12.2017 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Na hřišti Jundrov 4.
2.12.2017 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Restaurace Bogota C 2. 230
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2019 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.6.2019 21:46:16