SKKS Cukrárna Náchod | BDC Královehradecký kraj (53) Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Pořadí: 57 | Turnajů: 75 | Body: 10090 |
Datum | Kolo | Název turnaje | Rozhodčí | HM | Hrací místo | Kat | Pořadí | Body | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.3.2024 | 0 | Double Open MSVČ muži | Formanová Monika | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 33. | 100 | ||
5.8.2023 | 0 | Double Open MSVČ muži | Mach Miloš | Velké Svatoňovice - Na Puškvorci | C | 25. | 110 | ||
15.7.2023 | 0 | Double Open MSVČ muži | Bubaň Pavel | Vítězná - Sportcentrum | C | 13. | 140 | ||
15.7.2023 | 0 | Double Open PWS dvojic | Bubaň Pavel | Vítězná - Sportcentrum | C | 17. | 110 | ||
14.10.2023 | 0 | Master KHK-S&J dvojice muži | Vylíčil Ondřej | Vítězná-Kocléřov - Sportcentrum | B | 25. | 100 | ||
17.2.2024 | 0 | Master KHK-S&J muži | Vylíčil Ondřej | Velké Poříčí - Sokolovna | B | 33. | 120 | ||
14.10.2023 | 0 | Master KHK-S&J muži | Vylíčil Ondřej | Vítězná-Kocléřov - Sportcentrum | B | 13. | 150 | ||
30.11.2023 | 0 | Mistrovství SVČ finále muži | Vylíčil Ondřej | Úpice - Městský sál (odehráno 9.12.2023) | C | 49. | 100 | ||
9.12.2023 | 0 | Mistrovství SVČ finále vložený | Vylíčil Ondřej | Úpice - Městský sál | C | 7. | 140 | ||
26.3.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 5. | 150 | |
12.3.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 7. | 130 | |
5.3.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 9. | 120 | |
27.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 6. | 160 | |
20.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 4. | 160 | |
13.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 13. | 120 | |
18.4.2023 | 10 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 13. | 120 | |
2.5.2023 | 12 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 7. | 140 | |
9.5.2023 | 13 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 6. | 130 | |
23.5.2023 | 15 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 8. | 130 | |
30.5.2023 | 16 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 3. | 150 | |
6.6.2023 | 17 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 2. | 170 | |
13.6.2023 | 18 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 5. | 140 | |
20.6.2023 | 19 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 4. | 150 | |
27.6.2023 | 20 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 3. | 160 | |
4.7.2023 | 21 | NáChodka | Goldmannová Anna | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 3. | 150 | |
11.7.2023 | 22 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 9. | 120 | |
1.8.2023 | 25 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 3. | 150 | |
8.8.2023 | 26 | NáChodka | Mannová Alena | 15 | Hronov - Prajzko | C | 6. | 130 | |
15.8.2023 | 27 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 6. | 130 | |
22.8.2023 | 28 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 3. | 140 | |
29.8.2023 | 29 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 8. | 130 | |
5.9.2023 | 30 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 3. | 160 | |
12.9.2023 | 31 | NáChodka | Mannová Alena | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 11. | 120 | |
19.9.2023 | 32 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 3. | 150 | |
26.9.2023 | 33 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 2. | 170 | |
10.10.2023 | 35 | NáChodka | Téra Marek | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 15. | 120 | |
17.10.2023 | 36 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 7. | 130 | |
24.10.2023 | 37 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 7. | 130 | |
31.10.2023 | 38 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 6. | 130 | |
14.11.2023 | 40 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 4. | 150 | |
26.3.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 7. | 130 | |
12.3.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 4. | 150 | |
27.2.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 5. | 140 | |
20.2.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 9. | 120 | |
13.2.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 3. | 160 | |
31.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 7. | 120 | |
24.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 9. | 120 | |
17.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 2. | 170 | |
10.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Téra Marek | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 7. | 140 | |
26.9.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 9. | 120 |