Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-36/36)
  Náhled Tisk Nahoru

Bašný David

Vratíkov

2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 23 | Turnajů: 36 | Body: 16060

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
10.11.2018 MČR muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport M 33. 2550
9.11.2018 MČR Cricket & Nat. Open EDU muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 17.
27.10.2018 Strmeň Cup - U Kolečka IX   Bejvávalo U Kolečka C 1. 190
20.10.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bat Beerhouse B 1. 1350
11.10.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Bar U Statečného Kováře 3.
22.9.2018 3 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 9. 2100
20.9.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice VI   Bar U Statečného Kováře 4.
13.9.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice V   U Statečného Kováře 2.
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín B 2. 950
31.8.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická C 2. 190
30.8.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice V   U Statečného Kováře 2.
18.8.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VIII   Bejvávalo U Kolečka 4.
11.8.2018 Open Olomoucko muži Špička Zdeněk Hotel Aldo Uničov 33.
9.8.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice V   U Statečného Kováře 2.
21.7.2018 Open Olomoucko muži Dostál Jaromír Darts Open Rýmařov 20.
19.7.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice IV   Bar U Statečného Kováře 3.
14.7.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VII   Bejvávalo U Kolečka C 1. 210
7.6.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice IV   Bar U Statečného Kováře 2.
20.5.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Tuřany muži C 2. 210
19.5.2018 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Sokolovna Tuřany 16.
13.5.2018 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 5.
12.5.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice B 4. 950
12.5.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VI   Bejvávalo U Kolečka C 3. 170
8.5.2018 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno III   Úsobrno C 1. 170
5.5.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VI   Bejvávalo U Kolečka C 1. 210
21.4.2018 2 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 3. 3300
19.4.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice III   Bar U Statečného Kováře C 1. 190
14.4.2018 Strmeň Cup - U Kolečka V   Bejvávalo U Kolečka C 1. 210
5.4.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice III   Bar U Statečného Kováře 2.
24.3.2018 Reg.Master Brněnsko muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno B 4. 1050
17.3.2018 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Sokolovna U Žida Olomouc 33.
15.3.2018 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice II   Bar U Statečného Kováře C 1. 170
17.2.2018 1 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport A 33. 1700
20.1.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bílovice nad Svitavou 17.
28.12.2017 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice I   Bar U Statečného Kováře C 1. 190
2.12.2017 Strmeň Cup - Krajské finále muži   Restaurace Bogota 42.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 01:36:40