Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-50/110)
 NáhledTiskNahoru

Hoffmann Martin

Sgt. Pepik's Band Praha

2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 5 | Turnajů: 110 | Body: 21840

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
10.11.2018MČR mužiUhříček BřetislavHostinné Techtex sportM65.1950
9.11.2018MČR Cricket & Nat. Open EDU mužiUhříček BřetislavHostinné Techtex sport9.
2.11.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
31.10.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
27.10.2018Regionální Master muži 40Chlumecká3.
26.10.2018Středočeský pohár zvýhodněný 60Tetínská hospoda1.
24.10.2018Středočeský pohár zvýhodněný 34Pod lesem1.
23.10.2018Středočeský pohár zvýhodněný 10Jitřenka1.
20.10.2018Regionální Master muži 80Klub Ajeto2.
19.10.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
17.10.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
12.10.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
10.10.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
6.10.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
3.10.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
26.9.2018Středočeský pohár zvýhodněný 34Pod lesem1.
25.9.2018Středočeský pohár zvýhodněný 10Jitřenka1.
22.9.201840TOP RGP 24Jarý StanislavKrálíky Kulturní důmA9.3700
19.9.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
18.9.2018Středočeský pohár základní 10Jitřenka2.
12.9.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
11.9.2018Středočeský pohár základní 10JItřenka1.
8.9.2018Regionální Master muži 80Klub AjetoB1.1250
7.9.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
5.9.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
4.9.2018Středočeský pohár základní 10Jitřenka1.
29.8.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
28.8.2018Středočeský pohár základní 10KD Bílá hora2.
24.8.2018Středočeský pohár zvýhodněný 60Tetínská hospoda1.
22.8.2018Středočeský pohár zvýhodněný 34Pod lesem1.
17.8.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
15.8.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
14.8.2018Středočeský pohár základní 10Jitřenka2.
10.8.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
3.8.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
1.8.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
31.7.2018Středočeský pohár základní 10Jitřenka1.
20.7.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
18.7.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
13.7.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
11.7.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem2.
6.7.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospodaC1.190
4.7.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
27.6.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
22.6.2018Středočeský pohár základní 60Tetínská hospoda1.
20.6.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
5.6.2018Open jednotlivci 10Jitřenka1.
25.5.2018Open jednotlivci Tetínská hospoda1.
16.5.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1.
11.5.2018Středočeský pohár základní 06Tetínská hospodaC1.190
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 09:50:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement