Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-41/41)
 NáhledTiskNahoru

Vranková Julie

Sport Bar Atláč Přerov

Plovoucí - nominační žebříček - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Pořadí: 36 | Turnajů: 41 | Body: 7620

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
18.7.20240Open Olomoucko smíšenýŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko9.
15.7.202410eMHáčko cupŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčkoC2.150
11.7.20240Open Olomoucko smíšenýŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko9.
4.7.20240Open Olomoucko smíšenýŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko13.
22.6.20240Open Olomoucko smíšenýŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko13.
20.6.20240Open Olomoucko smíšenýDorazilová JitkaOlomouc - ŠK eMHáčkoC13.50
6.6.20244Open Olomoucko smíšenýŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčkoC4.70
25.5.20240Open Olomoucko ženyŠpička ZdeněkČelčice - Kulturí sálC9.110
23.5.20242Open Olomoucko smíšenýDorazilová JitkaOlomouc - ŠK eMHáčko9.
13.5.20241eMHáčko cupŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčkoC2.190
28.4.202425ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar PlzeňC4.130
20.4.20240Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub VéskaC13.50
20.4.20240Reg.Master Olomoucko ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub VéskaB1.1050
7.4.202422ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit17.
30.3.20240Open Olomoucko smíšenýVšianská PavlínaŘídeč - Hospoda u Zlatého potoka9.
26.3.202420ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka3.
24.3.202419ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví HrabůvkaC2.150
23.3.20240Nominační RGP ženy (DKO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kulturyA33.1100
10.3.202418ČDS Cup Olomouc IV.Špička Zdeněk21Olomouc - Zenit PivniceC7.90
20.1.20240Reg.Master Olomoucko ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U PelikánaB3.850
7.1.2024Bull´s Turnaj mistrů kat. B ženyUhříček BřetislavOlomouc - U PelikánaC2.150
29.12.20230Open Olomoucko ženyŠmudla RomanOlomouc - Hostinec U Žida2.
27.12.20230Open Olomoucko smíšenýŠmudla RomanHněvotín - Restaurace Na Hřišti25.
27.12.20230Open Olomoucko ženyŠmudla RomanHněvotín - Restaurace Na HřištiC1.110
11.12.20239ČDS Cup HraniceVysloužil Radim02Hranice - SportBar Hromůvka9.
8.12.20238ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví HrabůvkaC1.150
26.11.20236ČDS Cup Olomouc IV.Špička Zdeněk21Olomouc - Zenit Pivnice4.
21.11.20236ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví HrabůvkaC1.150
19.11.20235ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka9.
8.11.20234ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka4.
4.11.20230MČR ženy (SK&KO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kulturyM47.1050
3.11.20230MČR Cricket ženyUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kulturyC3.170
1.11.20233ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka5.
30.10.20232ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka2.
29.10.20232ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň1.
22.10.20231ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví HrabůvkaC1.170
14.10.20230Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub VéskaC1.190
14.10.20230Reg.Master Olomoucko ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub VéskaB4.750
23.9.20230Nominační RGP ženy (DKO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kulturyA97.500
2.9.20230ČDS CUP - finále ŽenySmékal RomanČelčice - Kulturní důmC4.150
29.7.20230Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkLitovel - Pivnice Pod Svatojánským mosteC17.90
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 09:26:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement