Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1060)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1699 | Turnajů: 1060

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
13.4.20240Open jednotlivciKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař1616C
13.4.20240Open jednotlivciKočí Michal41Praha - Devítka1511C
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař128C
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar910C
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin07Praha - Bulls Restaurant Darts128C
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami88C
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka118C
13.4.20240Středočeský pohár základníKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař2622C
13.4.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1720C
13.4.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin07Praha - Bulls Restaurant Darts2116C
13.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1622C
13.4.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2221C
12.4.20240Open jednotlivciTauš Václav08Sedlec - Santa bar1113C
12.4.20240Středočeský pohár dvojiceKroužecká Adéla04Praha - Alfa158C
12.4.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto148C
12.4.20240Středočeský pohár dvojiceMoravec Martin08Praha - U Portlandu78C
12.4.20240Středočeský pohár dvojiceŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky126C
12.4.20240Středočeský pohár základníKroužecká Adéla04Praha - Alfa3221C
12.4.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2921C
12.4.20240Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka1220C
12.4.20240Středočeský pohár základníMoravec Martin08Praha - U Portlandu1721C
12.4.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1616C
12.4.20240Středočeský pohár základníBulgr Josef11Pečky - Restaurace Siňorita3121C
12.4.20240Středočeský pohár základníŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky2720C
11.4.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař78C
11.4.20240Středočeský pohár dvojiceFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant88C
11.4.20240Středočeský pohár dvojiceSlabý Jaroslav10Praha - Bowbar Magic 242C
11.4.20240Středočeský pohár základníSkálová Markéta02Praha - Řipská1921C
11.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1520C
11.4.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1618C
11.4.20240Středočeský pohár základníSlabý Jaroslav10Praha - Bowbar Magic 2913C
10.4.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar68C
10.4.20240Středočeský pohár dvojiceEigl Marian08Praha - Pivní Jistota98C
10.4.20240Středočeský pohár dvojiceKyselová Hana10Praha - Pipkin86C
10.4.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka77C
10.4.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1220C
10.4.20240Středočeský pohár základníLeinveber Zdeněk08Mníšek pod Brdy - Club EF617C
10.4.20240Středočeský pohár základníEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1818C
10.4.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin1819C
10.4.20240Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem814C
10.4.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka1719C
9.4.20240Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1616C
9.4.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa88C
9.4.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař66C
9.4.20240Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami88C
9.4.20240Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1419C
9.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1419C
9.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1121C
8.4.20240Open jednotlivciRieb Tomáš08Praha - Pivní Jistota715C
8.4.20240Středočeský pohár dvojiceBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa88C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 07:45:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement