Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/690)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1187 | Turnajů: 690

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.9.2020 2 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 21 19 C
19.9.2020 0 Král Jestřebích hor doplňkový Goldmannová Anna 30 Úpice - Pod Skalkou 8 18 C
19.9.2020 0 M. Open KHK jih - mládež Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 6 9 C
19.9.2020 0 M. Open KHK jih - mládež Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 6 9 C
19.9.2020 0 O pohár Žacléře Nguyen Marek 10 Žacléř - Bingo bar 8 18 C
19.9.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 21 19 C
19.9.2020 0 U pěti véček Vraštil Otakar Hradec Králové - U pěti Věček 9 17 C
19.9.2020 0 Úpické dvojice Goldmannová Anna 30 Úpice - Pod Skalkou 4 16 C
18.9.2020 13 U pěti véček Vraštil Otakar Hradec Králové - U pěti Věček 24 17 C
18.9.2020 10 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 9 17 C
18.9.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 24 19 C
16.9.2020 7 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 17 17 C
16.9.2020 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 16 22 C
16.9.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 10 16 C
16.9.2020 0 Orel Dart Open dvojnásobný Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 32 21 C
15.9.2020 20 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Stadionu 25 23 C
15.9.2020 20 TruToulka kat. C+ Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Stadionu 21 20 C
13.9.2020 9 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 14 30 C
12.9.2020 1 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 20 17 C
12.9.2020 0 M. Open KHK jih - dvojice Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 6 14 C
12.9.2020 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 17 C
12.9.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 12 18 C
12.9.2020 Bjelítko OPEN   Bjelidlo OPEN 12 21 C
11.9.2020 9 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 7 12 C
11.9.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 16 18 C
11.9.2020 0 O Puškvorecký pohár Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 14 20 C
11.9.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 7 18 C
11.9.2020 0 U pěti véček Vraštilová Lenka Hradec Králové - U 5 Véček 24 19 C
10.9.2020 1 Vavřincovy šipkové čtvrtky Žďárský Martin Obědovice - U Vavřince 13 17 C
10.9.2020 0 Král Jestřebích hor doplňkový Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 11 17 C
10.9.2020 0 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 10 17 C
9.9.2020 33 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 19 24 C
9.9.2020 6 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 19 19 C
9.9.2020 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 20 C
8.9.2020 19 TruToulka doplňkový Svoboda Libor 20 Trutnov - Družba 18 23 C
8.9.2020 19 TruToulka Open Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 31 22 C
8.9.2020 0 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 19 C
8.9.2020 0 Open KHK-S dvojice Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 5 17 C
8.9.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 13 18 C
5.9.2020 4 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 29 13 B
5.9.2020 4 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 15 10 B
5.9.2020 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 10 16 C
5.9.2020 0 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 13 19 C
5.9.2020 0 Podivné šipkohraní doplňkový Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 10 18 C
5.9.2020 0 Podivné šipkohraní trojnásobný Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 8 19 C
5.9.2020 0 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 11 12 B
5.9.2020 0 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 6 9 B
5.9.2020 0 U pěti véček Vraštil Otakar Hradec Králové - U pěti Věček 15 17 C
4.9.2020 10 U pěti véček Vraštilová Lenka Hradec Králové - U 5 Véček 17 19 C
4.9.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 20 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 23:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 23:14:46