Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/170)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 779 | Turnajů: 170

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
25.1.2020 3 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 27 16 C
25.1.2020 2 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - Věkoše Slavie 35 19 C
25.1.2020 0 Místní Open KHK-J&S - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 16 C
25.1.2020 0 Místní Open KHK-J&S - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 14 C
24.1.2020 8 Roxy BAR HK CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 18 17 C
24.1.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 16 16 C
24.1.2020 0 O Puškvorecký pohár zákadní Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 9 11 C
24.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 7 14 C
24.1.2020 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 15 11 C
24.1.2020 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 14 12 C
23.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Bedlivý Pavel 26 Úpice - Pod Skalkou 8 14 C
23.1.2020 0 Skalka Cup Bedlivý Pavel 26 Úpice - Pod Skalkou 10 15 C
23.1.2020 Roxy CUP Obermajer Oldřich Roxy bar 25 17 C
22.1.2020 0 O pohár Sparty Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 16 14 C
22.1.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 12 14 C
22.1.2020 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 18 C
21.1.2020 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 11 12 C
21.1.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 7 15 C
18.1.2020 1 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 25 16 C
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 16 9 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 9 7 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 39 11 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 19 8 B
18.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Goldmannová Anna Úpice - Pod Skalkou 11 14 C
18.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 7 17 C
18.1.2020 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 8 13 C
18.1.2020 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 5 12 C
17.1.2020 1 Místní Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 36 17 C
17.1.2020 1 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 35 17 B
17.1.2020 0 Balkán Cup Horká Alena 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 21 15 C
17.1.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 13 14 C
17.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Horká Alena 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 8 14 C
17.1.2020 0 Open KHK-S jednotlivci Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 7 15 C
17.1.2020 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 20 17 C
17.1.2020 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 14 16 C
16.1.2020 2 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 8 10 C
16.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 9 13 C
16.1.2020 Roxy CUP Obermajer Oldřich Roxy bar 28 16 C
15.1.2020 7 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 20 20 C
15.1.2020 2 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 7 16 C
15.1.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 7 14 C
15.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 6 14 C
15.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 5 17 C
15.1.2020 0 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 26 17 C
14.1.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 17 C
11.1.2020 6 Roxy BAR HK CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 22 21 C
11.1.2020 1 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 18 15 C
11.1.2020 0 Bistro U Štěpánků - dvojice Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 7 14 C
11.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 10 15 C
11.1.2020 0 Podivné šipkohraní základní Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 7 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.1.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.1.2020 05:57:25