Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/337)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2024 celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 634 | Turnajů: 337

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.2.202416ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže2119C
21.2.202416ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1819C
21.2.202416ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny812C
21.2.202416ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1219C
21.2.202416ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub2019C
21.2.202416ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1515C
20.2.202416ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka811C
20.2.202416ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě1012C
20.2.202416ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna1014C
20.2.202416ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1820C
20.2.202416ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1818C
20.2.202416ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1117C
19.2.202416ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1514C
19.2.202415ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1314C
19.2.202415ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna1919C
18.2.202415ČDS Cup Olomouc IV.Smékal Roman21Olomouc - Zenit1215C
18.2.202415ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň2718C
16.2.202415ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1819C
16.2.202415ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1018C
15.2.202415ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1419C
15.2.202415ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1615C
14.2.202415ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club2019C
14.2.202415ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1317C
14.2.202415ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub1819C
14.2.202415ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1213C
13.2.202415ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě1113C
13.2.202415ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna912C
13.2.202415ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1118C
13.2.202415ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1918C
13.2.202415ČDS Cup Senice na HanéParma Lukáš08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1219C
13.2.202415ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí2318C
12.2.202415ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1814C
12.2.202412ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna3119C
11.2.202414ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň2016C
9.2.202414ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar2018C
9.2.202414ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1018C
8.2.202414ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1719C
8.2.202414ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1316C
7.2.202414ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1719C
7.2.202414ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1118C
7.2.202414ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1519C
7.2.202414ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub2216C
7.2.202414ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1212C
6.2.202414ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka913C
6.2.202414ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě811C
6.2.202414ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna1017C
6.2.202414ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1518C
6.2.202414ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1514C
6.2.202414ČDS Cup Senice na HanéParma Lukáš08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1320C
6.2.202414ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen2113C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 21:23:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement