Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6726)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové základních a zvýhodněných turnajů STČ poháru

Statistické žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 808 | Turnajů: 6726

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
27.7.20210Středočeský pohár zvýhodněnýPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou817C
27.7.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMichalková Ilona04Kolín - U Jána1119C
27.7.20210Středočeský pohár zvýhodněnýGrätzová Monika04Praha - Praha - Restaurace Alfa1719C
27.7.20210Středočeský pohár zvýhodněnýLabantová Radka41Praha 3 - Na Cibulkách1118C
26.7.20210Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1219C
26.7.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMurín Milan04Praha - Bar Chrpa1011C
26.7.20210Středočeský pohár zvýhodněnýJirkal Pavel08Praha - Klub Ajeto4321C
26.7.20210Středočeský pohár zvýhodněnýGrätzová Monika10Praha - Pipkin1420C
24.7.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2119D
24.7.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1519D
24.7.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s2519D
23.7.20210Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou517D
23.7.20210Středočeský pohár základníGrätzová Monika04Praha - Praha - Restaurace Alfa1720D
23.7.20210Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra3219D
23.7.20210Středočeský pohár základníLaurek Petr06Tetín - Tetínská hospoda1019D
23.7.20210Středočeský pohár základníJirkal Pavel08Praha - Klub Ajeto2619D
23.7.20210Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1519D
23.7.20210Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1520D
23.7.20210Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1620D
22.7.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3520D
22.7.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1920D
22.7.20210Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic1820D
22.7.20210Středočeský pohár základníNová Tereza41Praha - Pyrát Bar1220D
21.7.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1720D
21.7.20210Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1420D
21.7.20210Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly911D
21.7.20210Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem818D
20.7.20210Středočeský pohár základníZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1720D
20.7.20210Středočeský pohár základníBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška610D
20.7.20210Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou818D
20.7.20210Středočeský pohár základníMichalková Ilona04Kolín - U Jána1420D
20.7.20210Středočeský pohár základníGrätzová Monika04Praha - Praha - Restaurace Alfa1920D
20.7.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2320D
19.7.20210Středočeský pohár základníMurín Milan04Praha - Bar Chrpa1420D
19.7.20210Středočeský pohár základníJirkal Pavel08Praha - Klub Ajeto3620D
19.7.20210Středočeský pohár základníGrätzová Monika10Praha - Pipkin1720D
17.7.20210Středočeský pohár základníMichálková MichaelaPraha - Double´s1518D
17.7.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2720D
17.7.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1019D
17.7.20210Středočeský pohár základníNová Tereza41Praha - Pyrát Bar1220D
16.7.20210Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou417D
16.7.20210Středočeský pohár základníGrätzová Monika04Praha - Praha - Restaurace Alfa1520D
16.7.20210Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2722D
16.7.20210Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Tetín - Tetínska hospoda812D
16.7.20210Středočeský pohár základníJirkal Pavel08Praha - Klub Ajeto1920D
16.7.20210Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1522D
16.7.20210Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1117D
16.7.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David10Praha - U Švehly2119D
15.7.20210Středočeský pohár základníŠnejdarová Jitka02Praha - Billiard club Řípská1920D
15.7.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2019D
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.7.2021 21:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.7.2021 21:44:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement