Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/99338)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 37169 | Turnajů: 102987

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.1.2020 50 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 10 13 C
21.1.2020 47 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 11 16 C
21.1.2020 47 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 13 19 C
21.1.2020 41 JC Semily Netovka Bar 2 Mašek Martin Semily - Netovka bar 23 19 C
21.1.2020 38 JC Most U Charlieho Pátek Miroslav Most - U charliho 11 12 C
21.1.2020 26 JC Jablonec nad Nisou Sportbar Nica Nový Petr Jablonec nad Nisou - Sport bar Nika 8 11 C
21.1.2020 25 JC Jablonec nad Nisou Sportbar Nica Nový Petr Jablonec nad Nisou - Sport bar Nika 7 11 C
21.1.2020 20 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sportbar Kolečko 20 19 C
21.1.2020 18 TP Hrob Beseda Tichá Blanka Hrob - Beseda 9 16 C
21.1.2020 7 Rosická šipka Vávra David Pardubice - U skalů 24 15 C
21.1.2020 1 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Maršík Josef Chodov - Club Bar u Žíly 15 10 C
21.1.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - U LIP 8 11 C
21.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek Mistek - Gustlíček 8 7 C
21.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Světelský Pavel Frýdek - Místek - U Hroznu 10 8 C
21.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Škrdla Ladislav Frýdek -Místek - Gustliček 12 9 C
21.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Světelský Pavel Frýdek-Místek - U Hroznu 9 9 C
21.1.2020 0 JC Litvínov Fotbalová hospůdka Minařík Jiří Litvínov - Fotbalová hospůdka 16 20 C
21.1.2020 0 JC Žatec Mandl Club Dokoupil Milan Žatec - Mandl 9 18 C
21.1.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Pospíšil Jiří Jáchymov - Taverna Terasa 11 9 C
21.1.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 15 13 C
21.1.2020 0 MJČ Městská kavárna JH Zeman Petr Jindřichův Hradec - Městská kavárna 7 13 C
21.1.2020 0 MJČ Pivní bar Vltava ČB Linhartová Hana České Budějovice - Pivní Bar Vltava 19 15 C
21.1.2020 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 11 12 C
21.1.2020 0 StČ pohár dvojice Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 8 8 C
21.1.2020 0 StČ pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 11 7 C
21.1.2020 0 StČ pohár zvýhodněný Zácha Vladimír 02 Neratovice - FraJa 11 14 C
21.1.2020 0 StČ pohár zvýhodněný Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 9 15 C
21.1.2020 0 StČ pohár zvýhodněný Peřina Ivan 02 Říčany - Dart´s Pub 15 14 C
21.1.2020 0 StČ pohár zvýhodněný Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 17 17 C
21.1.2020 0 StČ pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 25 16 C
21.1.2020 0 StČ pohár zvýhodněný Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 21 17 C
21.1.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 7 15 C
21.1.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 28 16 C
20.1.2020 49 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Český Lev - Mimoň 12 14 C
20.1.2020 40 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 14 19 C
20.1.2020 13 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava - Kozlovna 21 11 C
20.1.2020 9 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 19 15 C
20.1.2020 6 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 21 15 C
20.1.2020 2 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 13 16 C
20.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 7 13 C
20.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 8 12 C
20.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Skopalová Marcela Frýdek-Místek - Cross 10 13 C
20.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Surma Stanislav Havířov - U Lenina 15 13 C
20.1.2020 0 JC Liberec Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 13 14 C
20.1.2020 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 12 14 C
20.1.2020 0 MJČ U Žáby Dubičné Masař Petr Dubičné - U Žáby 19 16 C
20.1.2020 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 12 9 C
20.1.2020 0 StČ pohár dvojice Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 7 8 C
20.1.2020 0 StČ pohár dvojice Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 5 7 C
20.1.2020 0 StČ pohár dvojice Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 19 10 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2020 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.1.2020 22:25:20