Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/99730)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 37196 | Turnajů: 103343

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
14.3.2020 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo U Kolečka 14 20 C
13.3.2020 65 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 18 19 C
13.3.2020 61 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 16 17 C
13.3.2020 32 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 12 19 C
13.3.2020 27 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 5 15 C
13.3.2020 20 JC Jirkov Osada Michalíková Andrea Jirkov - Osada 13 19 C
13.3.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 11 13 C
13.3.2020 0 JC Litoměřice u Beránka Kohutková Dana Litoměřice - U Beránka 5 18 C
13.3.2020 0 JC Litvínov U Hrušků Bučková Kateřina Litvínov - U Hrušků 13 18 C
13.3.2020 0 JC Most Česká pivnice Zajíc Martin Most - Česká 9 11 C
13.3.2020 0 JC Nový Bor Asterix Bar Husáková Alžběta Nový Bor - Asterix bar 12 18 C
13.3.2020 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 7 17 C
13.3.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Dobrík Petr Ostrava - Herna Ural 15 15 C
13.3.2020 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 12 15 C
13.3.2020 0 Open Ústeckého kraje Fidler František Třebenice - Penzion u Havlů 11 16 C
13.3.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 13 21 C
12.3.2020 64 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 15 18 C
12.3.2020 62 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 15 18 C
12.3.2020 62 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 14 18 C
12.3.2020 58 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 15 19 C
12.3.2020 56 JC Semily Netovka Bar 2 Mašek Martin Semily - Netovka bar 22 19 C
12.3.2020 34 JC Chomutov Ježek Hartman Jan Chomutov - Sportbar Ježek 13 19 C
12.3.2020 32 JC Bohušovice Na hřišti Pokorný Lukáš Bohušovice nad Ohří - Hospůdka na hřišti 11 19 C
12.3.2020 32 JC Liberec Resturace Na Kopečku Toman Jaromír st. Liberec - Na kopečku 9 14 C
12.3.2020 31 JC Kravaře Hospoda U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 10 18 C
12.3.2020 24 JC Liberec Restaurace u Martina Dvořák Jan liberec - restaurace u martina 8 13 C
12.3.2020 24 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav 01 Sokolov - Fedor 16 11 C
12.3.2020 20 Místní Open Vysočiny jednotlivci Kunčar Leopold Velké Meziříčí - Happy sqaush Club 10 10 C
12.3.2020 11 Klubový Open MSK - jednotlivci Kočí Vítězslav 22 Ostrava - Partay Pub U Richarda 16 14 C
12.3.2020 10 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 21 15 C
12.3.2020 9 Botswana Cup muži Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 12 8 C
12.3.2020 9 Botswana Cup ženy Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 7 8 C
12.3.2020 8 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek Krajčo Jindřich Písek - Zlatá Husa 14 13 C
12.3.2020 8 MJČ Motorest Štěpánovice Bočková Kateřina Štěpánovice - Štěpánovice 16 15 C
12.3.2020 6 MJČ Bowling Horní Planá Moravec Kamil Horní Planá - Bowling 7 14 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 13 21 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 14 19 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 15 19 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 22 17 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 19 20 C
12.3.2020 0 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 18 12 C
12.3.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Surma Stanislav Havířov - U Lenina 23 16 C
12.3.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Opěla Robin Frýdek Místek - Omega 10 15 C
12.3.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Škrdla Ladislav Frýdek-Místek - Bernard 6 9 C
12.3.2020 0 JC Chotyně U Lip Votýpka Martin Chotyně - U LIP 14 12 C
12.3.2020 0 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan Dobranov 22 - Penzion Na Konci 13 18 C
12.3.2020 0 JC Litvínov Loutkárna Minařík Jiří Litvínov - JC Loutkárna 5 11 C
12.3.2020 0 JC Most Mamut Kubík Petr Most - Mamut 7 13 C
12.3.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko 22 15 C
12.3.2020 0 MJČ KD Těmice Čábelka Jan Těmice - Kulturní dům 11 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.4.2020 20:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.4.2020 21:04:35