Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/97146)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 36848 | Turnajů: 100692

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.10.2019 24 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 18 22 C
19.10.2019 21 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 12 22 C
19.10.2019 21 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 14 20 C
19.10.2019 19 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 12 20 C
19.10.2019 18 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 10 18 C
19.10.2019 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Veselý Milan Domažlice - Bar Tunel 17 16 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 26 16 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 25 15 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 15 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 21 13 C
19.10.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 14 13 C
19.10.2019 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 20 12 C
19.10.2019 0 Open Ústeckého kraje Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 23 19 C
19.10.2019 0 StČ pohár dvojice Michálková Michaela Praha - Double´s 10 10 C
19.10.2019 0 StČ pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 17 8 C
19.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela Praha - Doubles 21 19 C
18.10.2019 23 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 11 23 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 14 19 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 21 23 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 20 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 20 C
18.10.2019 19 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 14 22 C
18.10.2019 12 JC Kravaře Hospoda U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 8 21 C
18.10.2019 12 JC Litvínov U Hrušků Šatný Jan Litvínov - U Hrušků 6 20 C
18.10.2019 12 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 21 19 C
18.10.2019 10 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 9 19 C
18.10.2019 7 JC Klášterec nad Ohří Satanka Pokorná Markéta Klášterec nad Ohří - Satanka 7 20 C
18.10.2019 1 Místní Open Vysočiny jednotlivci Kunčar Leopold Velké Meziříčí - Happy sqaush Club 13 9 C
18.10.2019 0 Bendovka Open Rybka Václav Plzen - Hospudka v Bendovce 11 11 C
18.10.2019 0 Bolevecká šipka Troníčková Eva Plzeň - Bistro Tachovská 20 12 C
18.10.2019 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 12 9 C
18.10.2019 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 15 17 C
18.10.2019 0 JC Žatec Jahoda Hála Jan Zatec - Jahoda 12 21 C
18.10.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Mík Jiří ostrava - havránek 16 13 C
18.10.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš Náchod - Cukrárna 17 11 C
18.10.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 16 16 C
18.10.2019 0 Open Cup 2019 - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 14 15 C
18.10.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 13 15 C
18.10.2019 0 StČ pohár dvojice Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 8 8 C
18.10.2019 0 StČ pohár dvojice Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 15 10 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 24 20 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 12 12 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 5 10 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 16 20 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 30 21 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 13 12 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 14 11 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Mikoláš Jindřich 11 Pečky - Siňorita 18 19 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 4 8 C
17.10.2019 23 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 13 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 19:45:24