Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/2980)
 NáhledTiskNahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 36172 | Turnajů: 101593

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.9.20200Reg.Master Liberecka - dvojice mužiKozák Lubor ml.Liberec - Pivovarská hospoda196B
19.9.20200Reg.Master Liberecka - dvojice ženyKozák Lubor ml.Liberec - Pivovarská hospoda56B
19.9.20200Reg.Master Liberecka - mužiKozák Lubor ml.Liberec - Pivovarská hospoda378B
19.9.20200Reg.Master Liberecka - ženyKozák Lubor ml.Liberec - Pivovarská hospoda107B
12.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiVeselý MilanDíly - Díly Kulturní dům186B
12.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanDíly - Díly Kulturní dům46B
12.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanDíly - Díly Kulturní dům408B
12.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - ženyVeselý MilanDíly - Díly Kulturní dům118B
12.9.20200Regionální Master dvojiceMichálková Michaela07Praha - Double ´s169B
12.9.20200Regionální Master dvojice mužiZikmund Petr04Kolín - U Jána126B
12.9.20200Regionální Master dvojice ženyZikmund Petr04Kolín - U Jána45B
12.9.20200Regionální Master mužiZikmund Petr04Kolín - U Jána2610B
12.9.20200Regionální Master mužiMichálková Michaela07Praha - Double ´s3110B
12.9.20200Regionální Master ženyZikmund Petr04Kolín - U Jána910B
12.9.20200Regionální Master ženyMichálková Michaela07Praha - Double ´s510B
5.9.20204Reg.Master KHK-J mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů2910B
5.9.20204Reg.Master KHK-J ženyBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů159B
5.9.20200Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň518B
5.9.20200Reg.Master KHK-J dvojice mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů118B
5.9.20200Reg.Master KHK-J dvojice ženyBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů68B
5.9.20200Reg.Master MSK mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra457B
5.9.20200Reg.Master MSK ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra137B
5.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň246B
5.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - ženyŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň158B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD316B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD156B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - juniořiBaráková MarkétaDobroměřice - KD57B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD618B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD148B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD297B
5.9.20200Regionální Master dvojice mužiGrätzová Monika04Praha - Chlumecká226B
5.9.20200Regionální Master dvojice ženyGrätzová Monika04Praha - Chlumecká106B
5.9.20200Regionální Master mužiGrätzová Monika04Praha - Chlumecká4610B
5.9.20200Regionální Master ženyGrätzová Monika04Praha - Chlumecká1710B
5.9.20200TOP RM Ústecka - mužiMinařík JiříDobroměřice - KD1212B
5.9.20200TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD811B
5.9.2020Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži 4. RM Žabovřesky605B
5.9.2020Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim Cleopatra156B
5.9.2020Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim Cleopatra35B
5.9.2020Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim Cleopatra278B
5.9.2020Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim Cleopatra77B
5.9.2020Reg.Master JMOŠS dvojice mužiPokorný MichalPopovice u Rajhradu166B
5.9.2020Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajPopovice u Rajhradu35B
5.9.2020Reg.Master JMOŠS mužiPokorný MichalPopovice u Rajhradu4012B
5.9.2020Reg.Master JMOŠS ženyPokorný MichalPopovice u Rajhradu108B
5.9.2020Reg.Master Karlovarsko dvojice muži Chodov KASS357B
5.9.2020Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy Chodov KASS126B
5.9.2020Reg.Master Karlovarsko muži Chodov KASS687B
5.9.2020Reg.Master Karlovarsko ženy Chodov KASS237B
5.9.2020Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra216B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 16.4.2021 17:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 16.4.2021 20:39:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement