Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/3137)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 36986 | Turnajů: 103833

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 17 7 B
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 4 6 B
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 41 9 B
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 7 7 B
29.2.2020 0 Regionální Master dvojice muži Grätzová Monika Praha - Chlumecká 26 4 B
29.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Grätzová Monika Praha - Chlumecká 10 4 B
29.2.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika Praha - Chlumecká 53 11 B
29.2.2020 0 Regionální Master ženy Grätzová Monika Praha - Chlumecká 22 11 B
22.2.2020 26 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 16 14 B
22.2.2020 23 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 8 15 B
22.2.2020 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 28 9 B
22.2.2020 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 6 9 B
22.2.2020 0 Master KHK-S junioři & juniorky Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 5 11 B
22.2.2020 0 Master KHK-S žáci & žákyně Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 14 16 B
22.2.2020 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 76 10 B
22.2.2020 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 20 10 B
22.2.2020 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 52 9 B
22.2.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Travčice - Travčice 102 9 B
22.2.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Travčice - Travčice 29 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 19 5 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 9 5 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - muži Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 39 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 20 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 28 8 B
22.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 9 6 B
22.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 21 7 B
22.2.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar) Baráková Markéta Travčice - Travčice 41 5 B
22.2.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) Baráková Markéta Travčice - Travčice 15 5 B
22.2.2020 0 Reg.Master Ústecka - junioři Baráková Markéta Travčice - Travčice 9 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ Hudák Radek 2. RM Žabovřesky 10 11 B
22.2.2020 0 Regionální Master dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 25 4 B
22.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 5 4 B
22.2.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 54 11 B
22.2.2020 0 Regionální Master ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 11 11 B
22.2.2020 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   2. RM Žabovřesky 70 8 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice muži   U Dvořáků - Brno 22 7 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy   U Dvořáků - Brno 8 7 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS muži   U Dvořáků - Brno 48 14 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS ženy   U Dvořáků - Brno 21 10 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Nové Sedlo Meteor 39 9 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Nové Sedlo Meteor 10 5 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo Meteor 77 9 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 21 7 B
22.2.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   2. RM Žabovřesky 22 4 B
22.2.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   2. RM Žabovřesky 8 4 B
22.2.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   2. RM Žabovřesky 27 9 B
22.2.2020 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 7 B
22.2.2020 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Travčice 12 12 B
22.2.2020 TOP RM Ústecka - ženy Baráková Markéta Travčice 6 12 B
22.2.2020 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   2. RM Žabovřesky 12 12 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 03:50

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 03:50:42