Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/100692)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 36848 | Turnajů: 100692

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.10.2019 25 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 16 14 B
19.10.2019 24 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 18 22 C
19.10.2019 22 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 8 15 B
19.10.2019 21 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 12 22 C
19.10.2019 21 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 14 20 C
19.10.2019 19 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 12 20 C
19.10.2019 18 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 10 18 C
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 29 9 B
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 9 B
19.10.2019 0 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 5 10 B
19.10.2019 0 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 11 9 B
19.10.2019 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Veselý Milan Domažlice - Bar Tunel 17 16 C
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 67 10 B
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 31 10 B
19.10.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 79 9 B
19.10.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 30 10 B
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 25 15 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 26 16 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 21 13 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 15 C
19.10.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 14 13 C
19.10.2019 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 20 12 C
19.10.2019 0 Open Ústeckého kraje Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 23 19 C
19.10.2019 0 Reg.Master MSK dvojice muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 20 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 4 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 39 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 9 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 35 8 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 11 8 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 66 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 24 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 26 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 13 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 58 14 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 30 14 B
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice muži Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 41 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 13 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - žáci Minařík Jiří Travčice - KD 7 8 B
19.10.2019 0 StČ pohár dvojice Michálková Michaela Praha - Double´s 10 10 C
19.10.2019 0 StČ pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 17 8 C
19.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela Praha - Doubles 21 19 C
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži Beňuš Jaroslav Chodov KASS 35 9 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy Beňuš Jaroslav Chodov KASS 11 5 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko muži Beňuš Jaroslav Chodov KASS 70 9 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko ženy Beňuš Jaroslav Chodov KASS 22 7 B
18.10.2019 23 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 11 23 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 14 19 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 21 23 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 20 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 20 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 19:35:39