Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/98109)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 36589 | Turnajů: 98109

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.6.2019 2 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 14 15 C
16.6.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 11 7 C
15.6.2019 0 Minimaster Plzeňského kraje Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 29 16 C
15.6.2019 0 MO Plzeňského kraje - dvojice Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 12 14 C
15.6.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Úpice - Apríl bar 7 13 C
15.6.2019 StČ pohár dvojice   07 Double's 12 8 C
15.6.2019 StČ pohár základní   07 Double's 27 24 C
14.6.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 18 16 C
14.6.2019 0 StČ pohár dvojice Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 10 8 C
14.6.2019 0 StČ pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 8 17 C
14.6.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 19 23 C
14.6.2019 0 StČ pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 12 17 C
14.6.2019 0 Šipkový šestiboj - muži Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 4 7 C
14.6.2019 0 Šipkový šestiboj - ženy Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 7 8 C
14.6.2019 StČ pohár dvojice   10 U Švehly 12 8 C
14.6.2019 StČ pohár dvojice   41 Pivnice Stodůlky 6 8 C
14.6.2019 StČ pohár základní   10 Kbely 14 17 C
14.6.2019 StČ pohár základní   10 U Švehly 25 20 C
14.6.2019 StČ pohár základní   41 Pivnice Stodůlky 13 16 C
13.6.2019 23 Havana Tour Lanškroun Sychra Libor Lanškroun Havana 13 17 C
13.6.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 9 12 C
13.6.2019 0 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 11 11 C
13.6.2019 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 10 10 C
13.6.2019 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 7 8 C
13.6.2019 StČ pohár dvojice   04 Marlenka 5 8 C
13.6.2019 StČ pohár dvojice   04 Sportbar 7 8 C
13.6.2019 StČ pohár dvojice   07 Double's 11 10 C
13.6.2019 StČ pohár dvojice   10 El Clasico 3 6 C
13.6.2019 StČ pohár základní   03 Řipská 18 20 C
13.6.2019 StČ pohár základní   04 Chlumecká 14 19 C
13.6.2019 StČ pohár základní   04 Marlenka 9 20 C
13.6.2019 StČ pohár základní   04 Radhošťská pivnice 11 15 C
13.6.2019 StČ pohár základní   04 Sportbar 13 13 C
13.6.2019 StČ pohár základní   07 Double's 23 21 C
13.6.2019 StČ pohár základní   10 El Clasico 6 12 C
13.6.2019 StČ pohár základní   10 Magic 15 21 C
13.6.2019 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice III   Bar Jednička Boskovice 8 18 C
12.6.2019 24 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 13 16 C
12.6.2019 0 O pohár Sparty Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 12 14 C
12.6.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 9 8 C
12.6.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 18 C
12.6.2019 0 StČ pohár základní Jiroušek Petr 03 Grey bar Na zastávce 16 19 C
12.6.2019 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Motobar 13 Frýdek-Místek 5 10 C
12.6.2019 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Motobar 13 Frýdek-Místek 5 9 C
12.6.2019 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Motor Frýdek-Místek 11 11 C
12.6.2019 StČ pohár dvojice   10 U Pipkina 11 8 C
12.6.2019 StČ pohár dvojice   10 U Švehly 7 10 C
12.6.2019 StČ pohár základní   02 K 2 13 17 C
12.6.2019 StČ pohár základní   05 Na novym místě 17 21 C
12.6.2019 StČ pohár základní   10 Týnecká jídelna 4 8 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.6.2019 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.6.2019 09:34:54