Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/381)
 NáhledTiskNahoru
Odehrané turnaje ČP - sezónní

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 12375 | Turnajů: 14235

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
2.11.20190Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiKuneš KarelOprechtice - Sál116B
2.11.20190Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelOprechtice - Sál46B
2.11.20190Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelOprechtice - Sál217B
2.11.20190Reg.Master Plzeňského kraje - ženyKuneš KarelOprechtice - Sál87B
26.10.20195Reg.Master KHK-J dvojice mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů176B
26.10.20195Reg.Master KHK-J dvojice ženyBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů76B
26.10.20195Reg.Master KHK-J mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů507B
26.10.20195Reg.Master KHK-J ženyBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů227B
26.10.20190Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň347B
26.10.20190Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň166B
26.10.20190Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň86B
26.10.20190Reg.Master Plzeňského kraje - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň167B
26.10.20190Regionální Master dvojice mužiZikmund PetrKolín - U Jána175B
26.10.20190Regionální Master dvojice mužiMenšík RadekPraha - DOUBLE'S165B
26.10.20190Regionální Master dvojice ženyZikmund PetrKolín - U Jána45B
26.10.20190Regionální Master dvojice ženyMenšík RadekPraha - DOUBLE'S55B
26.10.20190Regionální Master mužiZikmund PetrKolín - U Jána338B
26.10.20190Regionální Master mužiMenšík RadekPraha - DOUBLE'S338B
26.10.20190Regionální Master ženyZikmund PetrKolín - U Jána78B
26.10.20190Regionální Master ženyMenšík RadekPraha - DOUBLE'S108B
26.10.2019Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži 5. RM Žabovřesky596B
26.10.2019Reg. Master Vysočina (Dušejov) - mužiNetolický MilanDušejov Sokolovna757B
26.10.2019Reg. Master Vysočina (Dušejov) - ženyNetolický MilanDušejov Sokolovna217B
26.10.2019Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBat Beerhause Brno316B
26.10.2019Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBat Beerhause Brno76B
26.10.2019Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBat Beerhause Brno677B
26.10.2019Reg.Master JMOŠS ženyDubovec JurajBat Beerhause Brno187B
26.10.2019Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži 5. RM Žabovřesky205B
26.10.2019Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ 5. RM Žabovřesky1011B
26.10.2019Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy 5. RM Žabovřesky287B
26.10.2019Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanDušejov Sokolovna406B
26.10.2019Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov Sokolovna106B
26.10.2019Reg.Master Vysočina juniořiNetolický MilanDušejov Sokolovna35B
26.10.2019Reg.Master Vysočina žáciNetolický MilanDušejov Sokolovna147B
26.10.2019TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň, Klub OKO Plzeň127B
26.10.2019TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 5 RM Žabovřesky1212B
25.10.20195Reg.Master KHK-J mládežBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů2712B
20.10.20190Reg.Master Zlínsko dvojice mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky66B
20.10.20190Reg.Master Zlínsko dvojice ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky46B
20.10.20190Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky147B
20.10.20190Reg.Master Zlínsko ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky77B
19.10.201925TOP Master KHK-S mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda1613B
19.10.201922TOP Master KHK-S ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda813B
19.10.20190Master KHK-S dvojice mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda296B
19.10.20190Master KHK-S dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda126B
19.10.20190Master KHK-S mládežVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda118B
19.10.20190Master KHK-S mládežVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda58B
19.10.20190Nominační Master KHK-S mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda677B
19.10.20190Nominační Master KHK-S ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda317B
19.10.20190Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaTravčice - KD Travčice7910B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 20.10.2020 10:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.10.2020 13:30:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement