Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic mužů - pro NSA

Pracovní | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 4597 | Turnajů: 1126

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra187B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace3310B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny247B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň227B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanDušejov - Sokolovna387B
21.10.20230Regionální Master dvojice mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa166B
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum279B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna286B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavOstrava - Rubín236B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice mužiŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska277B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiVeselý MilanHyršov - Hyršov147B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice307B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany276B
14.10.20230Regionální Master dvojiceProcházka JaroslavPraha - Bulls209B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra227B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášLiberec - U martina 1207B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň267B
10.9.20230Reg.Master Zlínsko dvojice mužiSmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky137B
9.9.20234Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavSadov - Kultuní dům2410B
9.9.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků286B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye296B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko DVOJICEŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum1611B
9.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál167B
9.9.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany286B
9.9.20230Regionální Master dvojice mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls166B
2.9.20230Reg.Master KHK-J&S - dvojice mužiBernard VladimírŠtít - Chárovna169B
2.9.20230Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD287B
2.9.20230Regionální Master dvojice mužiŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař276B
26.8.20230Reg.Master Olomoucko dvojice mužiŠpička ZdeněkČelčice - Kulturní sál177B
30.4.20230Reg.Master Zlínsko dvojice mužiSmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky117B
29.4.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanDamníkov - KD297B
29.4.20230Reg.Master Olomoucko dvojice mužiSmékal RomanOlomouc - U Pelikána307B
29.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiVeselý MilanHyršov - Hyršov127B
29.4.20230Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice247B
22.4.20233Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavChodov u Karlovych Var 1 - Kass2910B
22.4.20230Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda289B
22.4.20230Reg.Master Liberecka - dvojice mužiKalaš LukášLiberec - U martina 1197B
22.4.20230Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavOstrava - Miapr336B
22.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň227B
22.4.20230Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanBrtnice - KD317B
22.4.20230Regionální Master dvojice mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa266B
15.4.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna295B
15.4.20230Regionální Master dvojice mužiMenšík RadekPraha - DOUBLE¨S195B
25.2.20232Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace288B
25.2.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra295B
25.2.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Hotel Haltrava105B
25.2.20230Regionální Master dvojice mužiŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař264B
19.2.20230Reg.Master Zlínsko dvojice mužiSmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky65B
18.2.20230Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum276B
18.2.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna284B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 20:24:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement