Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/93)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP jednotlivců MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 10629 | Turnajů: 11965

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra397B
21.10.20235Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace709B
21.10.20230Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň457B
21.10.20230Reg. Master Vysočina (Dušejov) - mužiNetolický MilanDušejov - Sokolovna697B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny4411B
21.10.20230Regionální Master mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa3211B
21.10.20230TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny813B
21.10.20230TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1612B
14.10.20230Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum739B
14.10.20230Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Rubín417B
14.10.20230Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice7311B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna597B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska507B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanHyršov - Hyršov307B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany677B
14.10.20230Regionální Master mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls3310B
14.10.20230TOP RM MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Rubín1612B
14.10.20230TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice1616B
16.9.20230Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň427B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra417B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - mužiKalaš LukášLiberec - U martina 13511B
16.9.20230TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášLiberec - U martina 1813B
16.9.20230TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1612B
10.9.20230Reg.Master Zlínsko mužiSmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky257B
9.9.20234Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavSadov - Kultuní dům509B
9.9.20230Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye507B
9.9.20230Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků507B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum267B
9.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál337B
9.9.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany637B
9.9.20230Regionální Master mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls3810B
9.9.20230TOP RM MSK - mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye1612B
2.9.20234Reg.Master KHK-J&S - mužiBernard VladimírŠtít - Chárovna469B
2.9.20230Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD7911B
2.9.20230Regionální Master mužiŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař5710B
2.9.20230TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1614B
26.8.20230Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkČelčice - Kulturní sál277B
30.4.20230Reg.Master Zlínsko mužiSmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky237B
29.4.20230Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice797B
29.4.20230Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanDamníkov - KD587B
29.4.20230Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanOlomouc - U Pelikána517B
29.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanHyršov - Hyršov287B
29.4.20230TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice1612B
22.4.20233Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavChodov u Karlovych Var 1 - Kass629B
22.4.20230Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda639B
22.4.20230Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Miapr557B
22.4.20230Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň467B
22.4.20230Reg.Master Liberecka - mužiKalaš LukášLiberec - U martina 1427B
22.4.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany467B
22.4.20230Reg.Master Vysočina mužiNetolický MilanBrtnice - KD577B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 15:34:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement