Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/367)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 646 | Turnajů: 367

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
5.11.2023MČR dvojice ženy (SK&KO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury546M
29.10.20230Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň611C
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra76B
24.10.20239Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club-Bar"U Žíly"1215C
23.10.20230Místní Open Karlovarsko dvojiceHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace713C
23.10.20230Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina07Praha - Bulls68C
21.10.20230Klubový open MSK - dvojicePerutková RadkaOstrava - Miapr189C
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace98B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny106B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň86B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna116B
21.10.20230Regionální Master dvojice ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa55B
21.10.20230Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa710C
20.10.202321Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava148C
20.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1410C
16.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1510C
14.10.20230Klubový open MSK - dvojiceKielbas JosefOstrava - MIAPR109C
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum108B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna95B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín75B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska96B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov86B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice136B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany104B
14.10.20230Regionální Master dvojiceProcházka JaroslavPraha - Bulls207B
13.10.20236Místní Open Karlovarsko dvojiceMucha MiroslavSokolov - Sport bar Alex1316C
9.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1110C
7.10.20230Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků712C
4.10.20230Open Olomoucko dvojiceOlšanský MilanLipník nad Bečvou - Prodarts club511C
3.10.20230Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda Pod Lipami910C
2.10.20230Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina710C
30.9.20230Double Open PWS dvojicBubaň PavelVlčice - Obecní sál2511C
30.9.20230Klubový open MSK - dvojiceVontor MiroslavOstrava - Sport bar Miapr128C
30.9.20230Místní Open Vysočiny dvojiceNovák RadekJihlava - Demlovka911C
30.9.20230MO Pardubický kraj - dvojiceČáslavka PetrVortová - KD2711C
30.9.20230Open Olomoucko dvojiceŠpička ZdeněkŠumperk - Šipkový klub1811C
27.9.20230Open Olomoucko dvojiceOlšanský MilanLipník nad Bečvou - Prodarts club811C
27.9.20230Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina810C
26.9.20238Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club-Bar"U Žíly"1014C
26.9.20231Místní Open Karlovarsko dvojiceSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka1116C
23.9.20230Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků812C
23.9.20230Open dvojiceUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury328C
23.9.20230Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař98C
23.9.20230Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar58C
23.9.2023RGP dvojice ženy (SK&KO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou KD536A
22.9.20230Středočeský pohár dvojiceJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto1210C
20.9.20230Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina89C
20.9.20230Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina89C
18.9.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1510C
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra86B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 03:35:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement