Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1149)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 5606 | Turnajů: 1149

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
5.11.2023MČR dvojice muži (SK&KO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury1196M
1.11.20230Středočeský pohár dvojiceMüller Vladimír04Praha - Chlumecká76C
1.11.20230Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar108C
1.11.20230Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina88C
31.10.20239Místní Open Karlovarsko dvojiceSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka1713C
31.10.20230Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa88C
31.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař96C
31.10.20230Středočeský pohár dvojicePávek Jakub08Hrdliv - Hospoda Pod Lipami Hrdliv58C
30.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto148C
30.10.20230Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina66C
29.10.20230Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň611C
28.10.20231Open Ústeckého kraje - dvojiceVokoun MartinCharvatce - Pohostinství158C
28.10.20230Klubový open MSK - dvojiceVontor MiroslavOstrava - Sport bar Miapr116C
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra186B
28.10.20230Středočeský pohár dvojiceMüller Vladimír04Praha - Chlumecká57C
28.10.20230Středočeský pohár dvojiceKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař148C
28.10.20230Středočeský pohár dvojiceDostál Radim07Praha - Bulls128C
28.10.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar1812C
27.10.20230Středočeský pohár dvojiceKroužecká Adéla04Praha - Alfa116C
27.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto238C
27.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky146C
26.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař76C
26.10.20230Středočeský pohár dvojiceFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant66C
25.10.20230Středočeský pohár dvojiceMüller Vladimír04Praha - Chlumecká76C
25.10.20230Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar58C
25.10.20230Středočeský pohár dvojiceEigl Marian08Praha - Pivní Jistota86C
25.10.20230Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina56C
24.10.20239Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club-Bar"U Žíly"1215C
24.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin04Praha - Alfa78C
24.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař98C
24.10.20230Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami138C
23.10.20230Místní Open Karlovarsko dvojiceHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace713C
23.10.20230Středočeský pohár dvojiceBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa56C
23.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto128C
23.10.20230Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina88C
21.10.20230Klubový open MSK - dvojiceDoseděl AdamHavířov - Autobar127C
21.10.20230Klubový open MSK - dvojiceMarkovič PeterOrlová - Perex167C
21.10.20230Klubový open MSK - dvojicePerutková RadkaOstrava - Miapr189C
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace339B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny246B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň226B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanDušejov - Sokolovna386B
21.10.20230Regionální Master dvojice mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa165B
21.10.20230Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa710C
21.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař98C
21.10.20230Středočeský pohár dvojiceFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant88C
20.10.202321Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava148C
20.10.20230Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků810C
20.10.20230Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa96C
20.10.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1410C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 03:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 03:06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement