Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/477)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Český pohár - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 183 | Turnajů: 493

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
1.11.20233ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1416C
1.11.20233ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2317C
1.11.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátMarkovič PeterOrlová - Perex2314C
1.11.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar2013C
1.11.20230Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar Mládežnická2411C
1.11.20230Středočeský pohár základníEigl Marian08Praha - Pivní Jistota916C
31.10.20230NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Horní Radechová - Hospoda1513C
28.10.20230Open Libereckého kraje - jednotlivciTill RadekČeská Lípa - Sport bar Honda2411C
28.10.20230Open Libereckého kraje - mužiTill RadekČeská Lípa - Sport bar Honda429C
28.10.20230Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1212C
27.10.20235Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau719C
27.10.20233MJM Open - Topas Club Brno IKříž MartinBrno - Topas Club910C
27.10.20230MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Kučera JiříPlzeň - U Komína910C
26.10.20236Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2818C
26.10.20234Tour kraje Vysočina - Hi ScoreVrzáček JosefVelký Beranov - Hospůdka u Dejva2111C
26.10.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátOchodek RobinOrlová - Profin Bar2218C
26.10.20230JC Litvínov LoutkárnaDostál VáclavLitvínov - Loutkárna1712C
25.10.202317JC Smržovka Kino KlubVágner JanSmržovka - Kino klub1412C
25.10.20232ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub1515C
25.10.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar229C
24.10.20230Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami2217C
22.10.20231ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1417C
21.10.20230JC Dušníky restaurace u DinaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1511C
20.10.202332JC Jablonec nad Nisou U NádražíNový PetrJablonec nad Nisou - U Nádraží1913C
20.10.20230JC Most Metro Music PubJeřábek JiříMost - Metro Music Club1114C
20.10.20230Open jednotlivciTauš Václav08Sedlec - Santa bar88C
19.10.20230JC Chotyně U LipDlouhý JiříChotyně - Hospoda u Lip1813C
18.10.20233Bučina CupSedliská Adrienabučina - hvězda1713C
18.10.20231ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY2716C
18.10.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar2115C
17.10.20230JC Most Metro Music PubJeřábek JiříMost - Metro Music Club910C
17.10.20230Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa1613C
16.10.20235MJM Open - Pohostinství Deštná IIIKulhavý FrantišekDeštná - Deštná1512C
16.10.20235Trefa CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice Zenit2512C
15.10.20230Open mládežMatušíková JanaPraha 9 - Kobra917C
14.10.20230Open jednotlivciKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař1212C
14.10.20230Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1013C
13.10.202310M. Open KHK jih - jednotlivciMach LukášHradec Králové - U Jonáše169C
13.10.20230Páteční Sladovnická 501DOFuja MiroslavPlzen - Sladovnická2110C
12.10.20236Místní Open Karlovarsko jednotlivciMrenica JanOstrov - Kolečko2015C
12.10.20232Tour kraje Vysočina - Hi ScoreVrzáček JosefVelký Beranov - Hospůdka u Dejva1714C
10.10.20230Buldoc Cup Moravská TřebováBádal LudvíkMoravská Třebová - Na Růžku613C
10.10.20230Klubový Open MSK - jednotlivciPlevová JanaOstrava - Žíznivý dromedár209C
10.10.20230Úterní šipkování v OKU Lucky LooserŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1813C
9.10.202311JC Liberec Sportbar BalónNovák JanLiberec - Sportbar Balon1314C
8.10.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátPerutková RadkaOstrava - Miapr913C
7.10.20239MJM Open - Ob. hospoda Chvalkovice IIKulich MilošChvalkovice - Obecní hospoda1115C
7.10.20230Bistro U Štěpánků - základ.Štěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků1513C
7.10.20230Klubový Open MSK - jednotlivciSynek TomášKarviná - Restaurace Pedro1812C
6.10.20230JC Most Metro Music PubJeřábek JiříMost - Metro Music Club912C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 14:17:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement