Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/211)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Český pohár - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 66 | Turnajů: 211

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
5.11.20230MČR juniorkyUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury85M
1.11.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar2013C
1.11.20230U pěti véčekKujal JosefHradec Králové - U pěti Věček1612C
27.10.202326JC Liberec Bakalářská HospůdkaBobková JanaLiberec - Bakalářská hospůdkka1813C
27.10.20235Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau718C
27.10.20232MJM Open - Sport Arena Třebíč VNovotný DušanTřebíč - Sport Aréna1912C
27.10.20230JC Kadaň SlovanDvořák JakubKadaň - Slovan Kadaň1614C
27.10.20230Vagon doplňkovýFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu1513C
26.10.20236Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2817C
26.10.20230Čtvrteční turnajování v OKUŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň3213C
24.10.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin04Praha - Alfa1518C
24.10.20230Úterní šipkování v TuneluVeselý MilanDomažlice - Bar Tunel1514C
21.10.202310O pohár ŽacléřeFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1312C
21.10.20230O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1213C
21.10.20230Reg.Master Vysočina juniořiNetolický MilanDušejov - Sokolovna66B
20.10.202331JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceDoležal PavelHradek nad Nisou - Restaurace Bažiny1912C
20.10.20230JC Most Metro Music PubJeřábek JiříMost - Metro Music Club1114C
19.10.20237Prasátko z Pekárny - ženyValchářová KateřinaVsetín - Pekárna bar Trávníky109C
19.10.20235Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov1416C
18.10.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar2115C
17.10.20230Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda Pod Lipami2218C
16.10.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátVávrová JanaFrýdek-Místek - Cross Bar 22217C
15.10.20230Open mládežMatušíková JanaPraha 9 - Kobra917C
14.10.20230Master KHK-S&J mládežVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum512B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - juniořiBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice77B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽHudák RadekChotýčany - Chotýčany58B
13.10.20230Bullšit OpenŠvichký PavelMoravská Třebová - Udánská hospoda2013C
11.10.20233Hyršovská šipkaRyneš JiříHyršov - Hyršovská šipka2313C
11.10.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar3113C
10.10.20230NáChodka doplňkovýTéra Marek15Červený Kostelec - Sport Sokolovna2613C
10.10.20230TruToulka doplňkovýHorák Karel20Trutnov - Družba1713C
9.10.202311JC Liberec Sportbar BalónNovák JanLiberec - Sportbar Balon1314C
7.10.202327JC Most Bar Na PekárněVéghová MilušeMost - Na pekárně1113C
5.10.202328JC Liberec Sportbar KolečkoVunderer MilanLiberec - Sport Bar Kolečko2112C
4.10.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2012C
30.9.20230MO Pardubický kraj - jednotl.Čáslavka PetrVortová - KD119C
29.9.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček1912C
28.9.202313JC Rumburk U HrdličkůKrupka MilanRumburk - Pivnice u Hrdličku1513C
28.9.20234Prasátko z Pekárny - ženyValchářová KateřinaVsetín - Pekárna bar Trávníky99C
28.9.20233Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2217C
28.9.20230Čtvrteční turnajování v OKU Lucky LooserŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1613C
27.9.20230O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar2813C
26.9.20230NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Náchod - Murphy´s bar1713C
26.9.20230Středočeský pohár zvýhodněnýKroužecká Adéla04Praha - Alfa1717C
24.9.20230Open jednotlivciVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury2617C
24.9.20230RGP juniorkyVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury85A
18.9.202323JC Liberec Sportbar KolečkoVundererová MartinaLiberec - Sport Bar Kolečko1912C
16.9.202322JC Most Bar Na PekárněVéghová MilušeMost - Na pekárně913C
16.9.20230O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1013C
16.9.20230Open jednotlivciTauš Václav08Stradonice - Kulturák3412C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 03:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 03:07:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement