Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/54)
 NáhledTiskNahoru
Nominační žebříček 2024 - ŽENY kat. B

Nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 12 | Turnajů: 54

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
1.3.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa3221C
28.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar718C
26.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar918C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1218C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa4125C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1919C
20.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1322C
17.2.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto1914B
17.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1922C
13.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa2524C
12.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar821C
12.2.20240Středočeský pohár základníDostál Radim10Praha 4 - Pivnice Pipkin1521C
10.2.20240Regionální Master ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls2014B
10.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar2825C
3.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar3522C
2.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa2721C
30.1.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1522C
29.1.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1220C
27.1.20240Open jednotlivciŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1817C
27.1.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3423C
27.1.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar818C
26.1.20240Středočeský pohár ženy zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1314C
24.1.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar2621C
23.1.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1722C
20.1.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař4322C
20.1.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar2418C
17.1.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1422C
15.1.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar821C
13.1.20240Regionální Master ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls2014B
13.1.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1921C
10.1.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka1520C
9.1.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1922C
6.1.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1118C
25.12.20230Středočeský pohár základníDostál Radim10Praha 4 - Pivnice Pipkin1220C
22.12.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa3826C
20.12.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar520C
19.12.20230Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1824C
18.12.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar2423C
16.12.20230Open jednotlivciKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař2321C
16.12.20230Středočeský pohár základníKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař4923C
16.12.20230Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1222C
15.12.20230Středočeský pohár základníKroužecká Adéla04Praha - Alfa3524C
13.12.20230Středočeský pohár základníMüller Vladimír04Praha - Chlumecká618C
13.12.20230Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1122C
12.12.20230Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1323C
11.12.20230Středočeský pohár základníVaňková Martina07Praha - Bulls819C
9.12.20230Středočeský pohár ženy základníŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána1419C
8.12.20230Open jednotlivciTauš Václav08Sedlec - Santa bar819C
8.12.20230Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1723C
5.12.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1822C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 22:36:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement