Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/322)
 NáhledTiskNahoru
Nominační žebříček 2024 - MUŽI kat. C

Nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 182 | Turnajů: 322

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
4.3.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická2022C
4.3.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1622C
4.3.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3021C
4.3.20240Středočeský pohár základníEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1115C
2.3.20240Open jednotlivciŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1416C
2.3.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3521C
2.3.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar2021C
2.3.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1520C
2.3.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2822C
1.3.20240Open jednotlivciTauš Václav08Sedlec - Santa bar1113C
1.3.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa3221C
1.3.20240Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra2021C
1.3.20240Středočeský pohár základníJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto3022C
1.3.20240Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1822C
1.3.20240Středočeský pohár základníMoravec Martin08Praha - U Portlandu1019C
1.3.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar2419C
1.3.20240Středočeský pohár základníBulgr Josef11Pečky - Restaurace Siňorita2521C
1.3.20240Středočeský pohár základníŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky3220C
29.2.20240Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská1620C
29.2.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1615C
29.2.20240Středočeský pohár základníDostál Radim07Praha - Bulls2319C
28.2.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka1720C
27.2.20240Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1115C
27.2.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1821C
26.2.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická820C
26.2.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa719C
26.2.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3021C
26.2.20240Středočeský pohár základníRieb Tomáš08Praha - Pivní Jistota819C
26.2.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin819C
24.2.20240Open jednotlivciKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař2814C
24.2.20240Open jednotlivciKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař2012C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař4620C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1218C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýRieb Tomáš07Praha - Bulls Restaurant2020C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka3524C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa4125C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1924C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů1421C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto4821C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1220C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMoravec Martin08Praha - U Portlandu1619C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTucker Luke11Pečky - Na hřišti2321C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky2821C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTesárek Michal02Praha - Řipská1721C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2021C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls2722C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýForman Petr10Praha - Bow Bar Magic 22322C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1919C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýLeinveber Zdeněk08Mníšek pod Brdy - Club EF616C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka1420C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 5.3.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 5.3.2024 11:28:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement