Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/416)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 211 | Turnajů: 416

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
8.10.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou717D
8.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1417D
8.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1721D
8.10.20200Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic1819D
7.10.20200Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2415D
7.10.20200Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1519D
7.10.20200Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem815D
7.10.20200Středočeský pohár základníGrätzová Monika41Praha - Pyrát Bar1619D
6.10.20200Středočeský pohár základníBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška518D
6.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2319D
6.10.20200Středočeský pohár základníLabantová Radka41Praha 3 - Na Cibulkách1319D
6.10.20200Středočeský pohár základníZahajský Václav41Říčany - Bar Riviéra618D
5.10.20200Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická719D
5.10.20200Středočeský pohár základníPavlát Radek04Praha - Bar Chrpa2020D
5.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1317D
5.10.20200Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2219D
5.10.20200Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1519D
3.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2422D
3.10.20200Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1719D
3.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s2120D
2.10.20200Středočeský pohár základníPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa 51519D
2.10.20200Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2924D
2.10.20200Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2728D
2.10.20200Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1319D
2.10.20200Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar2021D
2.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David10Praha - U Švehly1420D
2.10.20200Středočeský pohár základníVáňa Robert10Sázava - Sázavská Kozlovna1723D
2.10.20200Středočeský pohár základníJeřala Petr11Pečky - Na hřišti1318D
2.10.20200Středočeský pohár ženy základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov411D
1.10.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou717D
1.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2115D
1.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1418D
1.10.20200Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic2521D
29.9.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1916D
29.9.20200Středočeský pohár základníMarval Petr10El Clasico - Praha1220D
29.9.20200Středočeský pohár základníGrätzová Monika41Praha - Pyrát Bar1720D
29.9.20200Středočeský pohár základníLabantová Radka41Praha 3 - Na Cibulkách917D
28.9.20200Středočeský pohár základníMurín Milan04Praha - Bar Chrpa2121D
28.9.20200Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2521D
28.9.20200Středočeský pohár základníMarval Petr10Praha - U Pipkina2921D
26.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař4120C
26.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste818C
26.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela07Praha - Double´s2820C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa 52619C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2222C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1720C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1320C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1820C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýBaránek Jaroslav10Neratovice - ŠK U BARRYHO1525C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýSvoboda Vladimír10Praha - Lidový dům Kbely1818C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 31.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.10.2020 08:13:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement