Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/327)
 NáhledTiskNahoru
Nominační žebříček 2024 - ŽENY abs. pořadí

Nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 208 | Turnajů: 327

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka3524C
23.2.20240Open jednotlivciTauš Václav08Sedlec - Santa bar814C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa4125C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1924C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů1421C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto4821C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1220C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMoravec Martin08Praha - U Portlandu1619C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1519C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTucker Luke11Pečky - Na hřišti2321C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky2821C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTesárek Michal02Praha - Řipská1720C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls2722C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýForman Petr10Praha - Bow Bar Magic 22322C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1919C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýLeinveber Zdeněk08Mníšek pod Brdy - Club EF616C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1819C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka1420C
20.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin04Praha - Alfa2624C
20.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař1620C
20.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1322C
19.2.20240Open jednotlivciRieb Tomáš08Praha - Pivní Jistota915C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1420C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa2022C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2621C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýRieb Tomáš08Praha - Pivní Jistota917C
17.2.20240Open jednotlivciŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař818C
17.2.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto1914B
17.2.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3521C
17.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1922C
17.2.20240Středočeský pohár základníDostál Radim07Praha - Bulls1320C
17.2.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2618C
16.2.20240Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1920C
16.2.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2522C
16.2.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar2521C
16.2.20240Středočeský pohár základníChlaň Radek11Pečky - Restaurace Siňorita4121C
16.2.20240Středočeský pohár základníSlabý Jaroslav41Praha - Pivnice Stodůlky3019C
15.2.20240Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská2321C
15.2.20240Středočeský pohár základníDostál Radim07Praha - Bulls2121C
15.2.20240Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Bow Bar Magic 22525C
14.2.20240Středočeský pohár základníLeinveber Zdeněk08Mníšek pod Brdy - Club EF718C
14.2.20240Středočeský pohár základníKroužecká Adéla10Praha - U Pipkina2824C
14.2.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2022C
13.2.20240Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1416C
13.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa2523C
13.2.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1520C
13.2.20240Středočeský pohár základníPávek Jakub08Hrdliv - Pod Lipamy Hrdliv1721C
12.2.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1222C
12.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar821C
12.2.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1116C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 11:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 11:47:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement