Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/166)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 679 | Turnajů: 166

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
12.3.2020 4 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 13 21 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 14 19 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 15 19 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 22 17 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 19 20 C
11.3.2020 4 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 15 Bolelouc - Hostinec U Kříže 19 12 C
11.3.2020 4 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan 11 Lipník nad Bečvou - Prodarts club 21 19 C
11.3.2020 4 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec U studny 20 18 C
11.3.2020 4 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 14 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 13 16 C
11.3.2020 0 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 11 12 C
10.3.2020 4 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 05 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 10 19 C
10.3.2020 4 ČDS Cup Komárov Patka Josef 07 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 19 18 C
10.3.2020 4 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 12 18 C
10.3.2020 4 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika 06 Prostějov - LaPutica 19 18 C
10.3.2020 4 ČDS Cup Šternberk Otevřelová Andrea 09 Šternberk - Pivnice Samson 19 19 C
10.3.2020 4 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 08 Vidnava - Modrý jelen 17 17 C
9.3.2020 4 ČDS Cup Mohelnice Gruss Radovan 03 Mohelnice - Hospůdka Na Zámečku 16 18 C
9.3.2020 4 ČDS Cup Pivín Vašina Martin 01 Pivín - Hostinec Nad hřištěm 14 11 C
9.3.2020 3 Olis Cup Dostál Jaromír Pizzerie Olis Olomouc 19 15 C
8.3.2020 3 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 19 18 C
8.3.2020 3 ČDS Cup Olomouc IV. Králík Martin 25 Olomouc - Pizzerie Olis 20 19 C
6.3.2020 3 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 20 18 C
6.3.2020 3 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 22 19 C
5.3.2020 3 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 11 15 C
5.3.2020 3 ČDS Cup Olomouc III. Novák František 19 Olomouc - Punat 20 18 C
5.3.2020 3 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 20 19 C
5.3.2020 3 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 23 16 C
5.3.2020 3 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 18 18 C
4.3.2020 3 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 15 Bolelouc - Hostinec u Kříže 9 12 C
4.3.2020 3 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan 11 Lipník nad Bečvou - Prodarts club 23 18 C
4.3.2020 3 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec U studny 24 17 C
4.3.2020 3 ČDS Cup Šumperk Markovský Daniel 16 Šumperk - Sport Relax Zelený Strom 20 18 C
4.3.2020 3 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 14 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 14 18 C
4.3.2020 3 ČDS Cup Zlaté Hory Šoltys Zdenek Zlaté Hory v Jeseníkách - Na Podlesí 15 10 C
4.3.2020 0 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 14 13 C
3.3.2020 3 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 05 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 12 19 C
3.3.2020 3 ČDS Cup Komárov Patka Josef 07 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 18 14 C
3.3.2020 3 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin Olomouc - Pivnice Knihovna 11 11 C
3.3.2020 3 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 12 16 C
3.3.2020 3 ČDS Cup Šternberk Krňavek Ondřej 09 Šternberk - Pivnice Samson 18 20 C
3.3.2020 3 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 08 Vidnava - Modrý jelen 21 18 C
2.3.2020 3 ČDS Cup Hranice 501. Vysloužil Radim 02 Hranice - Club 501 17 19 C
2.3.2020 3 ČDS Cup Mohelnice Gruss Radovan 03 Mohelnice - Hospůdka Na Zámečku 16 12 C
2.3.2020 3 ČDS Cup Pivín Vašina Martin 01 Pivín - Hostinec Nad hřištěm 16 11 C
2.3.2020 2 Olis Cup Dostál Jaromír Pizzerie Olis Olomouc 18 14 C
1.3.2020 2 ČDS Cup Olomouc III. Novák František 19 Olomouc - Punat 23 19 C
1.3.2020 2 ČDS Cup Olomouc IV. Ráža Josef 25 Olomouc - Pizzerie Olis 20 19 C
29.2.2020 2 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 22 18 C
28.2.2020 2 ČDS Cup Ivanovice na Hané Vašina Martin 23 Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar 12 11 C
28.2.2020 2 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 20 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.4.2020 08:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.4.2020 01:50:13