Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/313)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2024

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 180 | Turnajů: 329

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
15.6.202410Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon723C
15.6.20240JC Bílina U VrahaHavrila MiroslavBílina - U vraha3119C
15.6.20240Místní Open Vysočiny jednotlivciJenšík OndřejVelký Beranov - U dejva Finále TKV5011C
15.6.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Bednářová Monika JosefínaLitomyšl - Smetany dům4912C
15.6.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Ryneš JiříHyršov - U Džbánu1618C
15.6.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1212C
14.6.202410MJM Cricket - Horní Bojanovice IIToncar MartinHorní Bojanovice - Obecní budova815C
14.6.20246U Jonáše Cup - dvojnásobnýMach LukášHradec Králové - U Jonáše2921C
14.6.20240MJČ Respekt Klub TáborVozihnoj MarekTábor - Respekt Klub3720C
14.6.20240Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1114C
13.6.20240Čtvrteční turnajování v OKUŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň2015C
12.6.202422MJČ Pod Kletí HolubovČervenka MichalHolubov - Pod Kletí1017C
11.6.20247Tréninkové házení na NádražíNový PetrJablonec nad Nisou - U Nádraží813C
9.6.20240Místní Open Karlovarsko jednotlivciMrenica JanOstrov - Kolečko FINÁLE TOP 23/241614C
8.6.20241Místní Open 501 DOKříž MartinBrno - Topas Club- Brno98C
8.6.20240Místní Open Karlovarsko jednotlivciZazvonil StanislavChodov - 4 Klubovna2211C
8.6.20240MO Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1015C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3220C
8.6.20240Open Ústeckého krajeVrbata MartinRadonice u Kadaně - Radonická Hospůdka -4320C
7.6.202433MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava3721C
7.6.202423Benešovský medvědDuras JanBenešov nad Ploučnicí - MSK klub2418C
7.6.202415Mikuleč Cup - dvojnásobnýFotr PavelMikuleč - Pivnice Mikuleč2117C
7.6.20240Jackpot Cup MSK - sekretariátDujka TomášFrýdek-Místek - Nevada Bar2222C
7.6.20240MJČ Respekt Klub TáborVozihnoj MarekTábor - Respekt Klub2719C
6.6.20240Bulls Cup 2024Kain AlešLiberec - Klub 441116C
6.6.20240Chotyňská šipkaDlouhý Jiří02Chotyně - Hospoda u Lip1019C
6.6.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKrčmář MichalOrlová - Profin1814C
6.6.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Fotr PavelDamníkov - KD Damníkov1921C
5.6.202427O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar2320C
5.6.202421MJČ Na Zvíkově PísekČerný MilanPísek - Restaurace na Zvíkově2319C
5.6.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíMarkovič PeterOrlová - Perex1918C
5.6.20240M. Open KHK jih - jednotlivciBernard VladimírHradec Králové - CC Lucie Hradec Králové4222C
5.6.20240Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkOlomouc - Hospůdka Černá cesta3821C
4.6.202440Místní Open Karlovarsko jednotlivciSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka1918C
4.6.20240TruToulka kat. B+Mervart Martin20Trutnov - U Truta2019C
3.6.20244eMHáčko cupŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko2017C
3.6.20240Klubový Open MSK - jednotlivciBystroň BogdanOrlova - U Dejva1318C
1.6.20249Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon724C
1.6.20245MJM Open - Ob. hospoda Chvalkovice IIKulich MilošChvalkovice - Obecní hospoda517C
1.6.20240Dušnická šipkaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1516C
1.6.20240Klubový Open MSK - jednotlivciPistovčák KristiánKyjovice - Hostinec u Vašiců1617C
1.6.20240Open Libereckého kraje - jednotlivciTill RadekČeská Lípa - Sport bar Honda2618C
1.6.20240Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova2622C
31.3.202413MJČ Hexpool ČBMrázková LucieČeské Budějovice - Kulečníková herna Hex2922C
31.3.20240Místní Open 501 DOKříž MartinBrno - Topas Club- Brno1710C
31.3.20240Open Libereckého kraje - mužiTill RadekČeská Lípa - Sport bar Honda3114C
30.3.20240JC Žerotín HospodaKonejl JosefŽerotín - Zerocka hospoda1717C
30.3.20240Klubový Open MSK - jednotlivciPistovčák KristiánKyjovice - Hostinec u Vašiců1316C
30.3.20240Místní open mládeže UKutzler Martindušníky - cowhand club47C
30.3.20240Místní open mládeže UBláhová MonikaJirkov - Dream Bar1213C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.6.2024 12:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 12:40:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement