Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/286)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2024

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 172 | Turnajů: 286

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
11.5.20240Reg.Master Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1215B
21.4.20240Reg.Master Olomoucko mládežSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska48B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - MLÁDEŽNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka88B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - juniořiBaráková MarkétaDobroměřice - KD87B
20.4.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽHudák RadekChotýčany - Chotýčany89B
19.4.20240Master KHK-S&J junioři & juniorkyGörner VítJaroměř - Důstojnická beseda415B
31.3.202413MJČ Hexpool ČBMrázková LucieČeské Budějovice - Kulečníková herna Hex2920C
31.3.20240Místní Open 501 DOKříž MartinBrno - Topas Club- Brno178C
31.3.20240Open Libereckého kraje - mužiTill RadekČeská Lípa - Sport bar Honda3111C
30.3.20240JC Žerotín HospodaKonejl JosefŽerotín - Zerocka hospoda1725C
30.3.20240Klubový Open MSK - jednotlivciPistovčák KristiánKyjovice - Hostinec u Vašiců1314C
30.3.20240Místní open mládeže UKutzler Martindušníky - cowhand club49C
30.3.20240Místní open mládeže UBláhová MonikaJirkov - Dream Bar1211C
30.3.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Böhm OtakarLETINY - LETINY3715C
30.3.20240Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkOlomouc - Hospůdka Černá cesta1514C
30.3.20240Open Ústeckého krajeHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA3720C
30.3.20240Open Ústeckého krajeDostál VáclavLitvínov - Loutkárna1617C
29.3.202428Místní Open Karlovarsko jednotlivciHron VladimírKraslice - Nikola2516C
29.3.20245Místní Open Karlovarsko jednotlivciPetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly2516C
29.3.20240Místní Open Karlovarsko jednotlivciRedl VlastimilCheb - Krusty bar1417C
29.3.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Kuneš KarelHyršov - U Džbánu4116C
29.3.20240Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1416C
29.3.20240Páteční Sladovnická 501DOFuja MiroslavPlzen - Sladovnická1816C
29.3.20240Páteční Sladovnická Lucky LooserFuja MiroslavPlzen - Sladovnická1015C
29.3.20240Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova1217C
29.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1922C
28.3.202428Klubový Open MSK - jednotlivciSvoboda DavidOstrava-jih - Hero2715C
28.3.202425Tour kraje Vysočina - Hi ScoreVrzáček JosefVelký Beranov - hospůdka u Dejva2214C
28.3.20240Čtvrteční turnajování v OKUŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň3819C
28.3.20240JC Chotyně U LipVotýpka MartinChotyně - U LIP1526C
28.3.20240JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1319C
27.3.202477JC Ludvíkovice Starý ŠenkKreidl PetrLudvíkovice - Starý Šenk2226C
27.3.20245Holice CupKamenický MarekOlomouc - Holice HFK1716C
27.3.20240Jackpot Cup MSK - sekretariátMarkovič PeterOrlová - Perex2520C
26.3.202412Myslivec TourPešek TomášPardubice - Myslivec Tour1917C
26.3.20240Jackpot Cup MSK - sekretariátDujka TomášFrýdek-Místek - Nevada Bar2019C
24.3.20240RGP juniořiVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury123A
23.3.20245Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon1115C
22.3.20240Místní Open Karlovarsko jednotlivciČech RostislavJáchymov - Pension Regrus1314C
22.3.20240Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1316C
22.3.20240RGP zahřívákUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury11210C
21.3.202475JC Děčín Na KopečkuŠtěpánek MartinDěčín - Na Kopečku921C
21.3.202424Tour kraje Vysočina - Hi ScoreVrzáček JosefVelký Beranov - hospůdka u Dejva1610C
21.3.202421Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov3517C
19.3.20240TruToulka OpenMarksová Blanka20Trutnov - Sportbar Mládežnická2719C
16.3.20240Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova2317C
16.3.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2023C
15.3.202414SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov - Na hřišti2416C
15.3.20247MJM Open - Horní Bojanovice IToncar MartinHorní Bojanovice - Obecní budova1015C
15.3.20240Bullšit OpenKolář DavidMoravská Třebová - Udánská hospoda1316C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 01:08:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement