Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/99)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIORKY 2024

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 50 | Turnajů: 113

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
20.6.20240MJČ Plzeňská pivnice K. ŘečiceVodička KarelKardasova Recice - Plzenska pivnice1518C
20.6.20240Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Bow Bar Magic 21325C
15.6.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Ryneš JiříHyršov - U Džbánu1618C
15.6.20240MO Plzeňského kraje - ženy jednot.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň128C
11.6.20240Úterní šipkování v OKU Lucky LooserŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1216C
8.6.20240Místní Open Karlovarsko jednotlivciKalousek VladimírSokolov - Přístav3818C
8.6.20240MO Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1015C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště2720C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště2320C
7.6.202433MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava3721C
7.6.20243MJM Open - Pohostinství Deštná IIIKulhavý FrantišekDeštná - Deštná916C
7.6.20242MJM Open - Sport Arena Třebíč IIINovotný DušanTřebíč - Sport Aréna1316C
6.6.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Fotr PavelDamníkov - KD Damníkov1921C
5.6.20240JC Železný Brod Terasa BarVunderer MilanŽelezný Brod - Terasa Bar819C
30.3.20240Místní Open Karlovarsko jednotlivciKalousek VladimírSokolov - Přístav2318C
29.3.20240JC Česká Lípa Sport Bar HondaTill RadekČeská Lípa - Sport Bar Honda1719C
28.3.20240Čtvrteční turnajování v OKUŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň3819C
26.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa3126C
16.3.20240Bistro U Štěpánků - základ.Štěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků1420C
16.3.20240Open JMOŠS jednotlivciDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna299C
15.3.202415MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava4924C
15.3.20241MJM Open - Pohostinství Deštná IIKulhavý FrantišekDeštná - Deštná1116C
14.3.20240Středočeský pohár základníForman Petr10Praha - Bow Bar Magic 22224C
12.3.202414MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava2921C
9.3.20240MO Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1216C
7.3.202420Seven tour - Damníkovský sedmibojKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov2119C
6.3.20240O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar1522C
2.3.202454JC Most Na NáměstíčkuMach JakubMost - Na Náměstíčku1321C
2.3.20242Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon927C
2.3.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Veselý MilanDomažlice - Bar Tunel1617C
1.3.20249Pitbull Cup Hrádek nad NisouDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny2620C
1.3.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1522C
25.2.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKučák DavidOstrava - Miapr1518C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1925C
22.2.20240Čtvrteční turnajování v OKU Lucky LooserŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1222C
22.2.20240TruToulka doplňkovýTéra Marek20Hajnice - Obecní hospoda1621C
21.2.202452JC Most Na NáměstíčkuMach JakubMost - Na Náměstíčku1918C
21.2.20247MJČ ŽabovřeskyTitz RomanŽabovřesky - Hostinec u Žabáka1620C
21.2.20240Turnaje U KanceSuttý RomanPlzeň - Pivnice U Kance717C
16.2.20247MJM Open - Pohostinství Deštná IKulhavý FrantišekDeštná - Deštná1618C
16.2.20247Pitbull Cup Hrádek nad NisouDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny1721C
16.2.20240JC Česká Lípa Sport Bar HondaTill RadekČeská Lípa - Sport Bar Honda1722C
16.2.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Veselý MilanDomažlice - Bar Tunel816C
16.2.20240Open KHK-S&J mládežVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna517C
15.2.20243WS2024Kujal JosefHradec Králové - CC Lucie2721C
15.2.20240Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Bow Bar Magic 22526C
10.2.20241Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Balon927C
9.2.20246MJM Open - Sport Arena Třebíč INovotný DušanTřebíč - Aréna1918C
8.2.202417Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2724C
7.2.20240Šipkování v Papiňáku Lucky LooserDoubrava MiloslavPlzeň - DcMcPuppin1017C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 17:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 17:50:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement