Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/99)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIORKY 2024

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 50 | Turnajů: 99

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
11.5.20240Reg.Master Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1215B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - MLÁDEŽNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka88B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - juniořiBaráková MarkétaDobroměřice - KD87B
20.4.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽHudák RadekChotýčany - Chotýčany89B
19.4.20240Master KHK-S&J junioři & juniorkyGörner VítJaroměř - Důstojnická beseda415B
30.3.20240Místní Open Karlovarsko jednotlivciKalousek VladimírSokolov - Přístav2316C
29.3.20240JC Česká Lípa Sport Bar HondaTill RadekČeská Lípa - Sport Bar Honda1726C
28.3.20240Čtvrteční turnajování v OKUŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň3819C
26.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa3124C
24.3.20240RGP juniorkyVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury63A
16.3.20240Bistro U Štěpánků - základ.Štěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků1418C
16.3.20240Open JMOŠS jednotlivciDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna297C
15.3.202415MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava4922C
15.3.20241MJM Open - Pohostinství Deštná IIKulhavý FrantišekDeštná - Deštná1114C
14.3.20240Středočeský pohár základníForman Petr10Praha - Bow Bar Magic 22222C
12.3.202414MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava2919C
9.3.20240MO Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1221C
7.3.202420Seven tour - Damníkovský sedmibojKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov2117C
6.3.20240O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar1520C
2.3.202454JC Most Na NáměstíčkuMach JakubMost - Na Náměstíčku1327C
2.3.20242Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon925C
2.3.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Veselý MilanDomažlice - Bar Tunel1615C
1.3.20249Pitbull Cup Hrádek nad NisouDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny2618C
1.3.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1520C
25.2.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKučák DavidOstrava - Miapr1516C
24.2.20240Reg.Master Ústecka - juniořiBaráková MarkétaDobroměřice - KD68B
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1923C
22.2.20240Čtvrteční turnajování v OKU Lucky LooserŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1220C
22.2.20240TruToulka doplňkovýTéra Marek20Hajnice - Obecní hospoda1619C
21.2.202452JC Most Na NáměstíčkuMach JakubMost - Na Náměstíčku1926C
21.2.20247MJČ ŽabovřeskyTitz RomanŽabovřesky - Hostinec u Žabáka1618C
21.2.20240Turnaje U KanceSuttý RomanPlzeň - Pivnice U Kance715C
18.2.20240Reg.Master Olomoucko mládežŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána512B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽHudák RadekChotýčany - Chotýčany59B
16.2.20247MJM Open - Pohostinství Deštná IKulhavý FrantišekDeštná - Deštná1616C
16.2.20247Pitbull Cup Hrádek nad NisouDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny1719C
16.2.20240JC Česká Lípa Sport Bar HondaTill RadekČeská Lípa - Sport Bar Honda1728C
16.2.20240Master KHK-S&J junioři & juniorkyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna416B
16.2.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Veselý MilanDomažlice - Bar Tunel814C
16.2.20240Open KHK-S&J mládežVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna515C
15.2.20243WS2024Kujal JosefHradec Králové - CC Lucie2719C
15.2.20240Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Bow Bar Magic 22524C
10.2.20241Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Balon925C
9.2.20246MJM Open - Sport Arena Třebíč INovotný DušanTřebíč - Aréna1916C
8.2.202417Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2722C
7.2.20240Šipkování v Papiňáku Lucky LooserDoubrava MiloslavPlzeň - DcMcPuppin1015C
5.2.202460JC Most Caffe Bar DuoZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1528C
5.2.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1524C
4.2.20240Open KHK-S doplňkový jednotlivciMiščuk LadislavKrálovec - Šipkový klub U Ládi716C
3.2.20240Open Olomoucko smíšenýBernard VladimírMládež Kraš1020C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 23:53:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement