Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/7610)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP jednotlivkyň ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2207 | Turnajů: 7693

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
3.11.20230MČR Cricket ženyUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury528C
1.11.202342MJČ Na Zvíkově PísekČerný MilanPísek - Restaurace na Zvíkově1911C
1.11.202336JC Ludvíkovice Starý ŠenkKreidl PetrLudvíkovice - Starý Šenk1511C
1.11.202336JC Mimoň Český LevPekař ZdeněkČeský Lev - Mimoň1711C
1.11.202335MJČ ŽabovřeskyTitz RomanŽabovřesky - Hostinec u Žabáka1211C
1.11.202334JC Česká Lípa Březňačka CentrálKolář Miroslavčeská lípa - herna bar centrál1711C
1.11.202334JC Děčín CorsoČáp MilanDěčín - Corso1211C
1.11.202334JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny99C
1.11.202327JC Nový Bor Asterix BarKneeová ZdenaNový Bor - Asterix bar810C
1.11.202321JC Most Na NáměstíčkuMach JakubMost - Na Náměstíčku159C
1.11.202318JC Liberec Sportbar BalónNovák JanLiberec - Sportbar Balon1311C
1.11.202314JC Frýdlant Bowling club & barZavadil LukášFrýdlant - Bowling1611C
1.11.202310MJM Cricket - Rocky sport bar Brno IVKulich MilošBrno - Rocky sport bar1311C
1.11.20237JC Charvatce pohostinstvíVokoun MartinCharvatce - Pohostinství Charvatce1611C
1.11.20237Plzeňka openŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň1811C
1.11.20235Bučina CupSedliská Adrienabučina - hvězda2012C
1.11.20235Tour kraje VysočinaJenšík OndřejPřibyslav Pivnice - Pivnice1111C
1.11.20235Tour kraje Vysočina - Hi ScoreJenšík OndřejPřibyslav Pivnice - Pivnice1110C
1.11.20233ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1015C
1.11.20233ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1613C
1.11.20233ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1914C
1.11.20233ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1416C
1.11.20233ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2317C
1.11.20233ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1614C
1.11.20231MJM Open - Tatran Kohoutovice VPokorný MichalBrno - Tatran1011C
1.11.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátŠpaček LadislavFrýdek-Místek - Motor1715C
1.11.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátDoseděl AdamHavířov - Autobar912C
1.11.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátSynek TomášKarviná - Restaurace Pedro1012C
1.11.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátSynek TomášKarviná - Restaurace Pedro1012C
1.11.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátMarkovič PeterOrlová - Perex2314C
1.11.20230JC Jablonec U NásNový PetrJablonec nad Nisou - U Nas1511C
1.11.20230JC Žatec JahodaSteppan MiroslavŽatec - Darts Klub Jahoda810C
1.11.20230Klubový Open MSK - jednotlivciVontor MiroslavOstrava - Modrý Krocan159C
1.11.20230MJČ U Švejka ČBGranovová EliškaČeské Budějovice - U Švejka1811C
1.11.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar2013C
1.11.20230Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar Mládežnická2411C
1.11.20230Středočeský pohár základníMüller Vladimír04Praha - Chlumecká1412C
1.11.20230Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1915C
1.11.20230Středočeský pohár základníEigl Marian08Praha - Pivní Jistota916C
1.11.20230Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1615C
1.11.20230Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1414C
1.11.20230U pěti véčekKujal JosefHradec Králové - U pěti Věček1612C
1.11.20230Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum1711C
31.10.202335JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar2011C
31.10.202328Místní Open Karlovarsko jednotlivciPetrželka MilošChodov - Club-Bar"U Žíly"2514C
31.10.202327JC Liberec Bakalářská HospůdkaŠlajch VojtěchLiberec - Bakalářská1611C
31.10.202318JC Varnsdorf Pivnice KovárnaMíka LukášVarnsdorf - Kovárna2311C
31.10.20233ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1615C
31.10.20233ČDS Cup Senice na HanéParma Lukáš08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1015C
31.10.20233ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona2315C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 09:02:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement