Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6196)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 2187 | Turnajů: 6196

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
25.11.2017 MČR ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 117 6 M
24.11.2017 MČR Cricket & Nat. Open EDU ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 65 7 C
21.11.2017 23 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 13 9 C
21.11.2017 JC Litvínov Fotbalová hospůdka Minařík Jiří JC Litvínov Fotbalová hospůdka 18 6 C
21.11.2017 JC Ludvíkov pod Smrkem Hasičský klub Boumová Andrea JC Ludvíkov pod Smrkem Hasičský klub 13 6 C
21.11.2017 JC Most Špunt Bar Kotner Karel JC Most Špunt Bar 7 7 C
21.11.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Chodov Žíla open 2017 30 6 C
21.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 19 7 C
21.11.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 12 7 C
21.11.2017 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 15 7 C
20.11.2017 9 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava Hattrick 15 6 C
20.11.2017 StČ pohár základní   03 Las Vegas 15 7 C
20.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 15 8 C
20.11.2017 StČ pohár základní   04 Chrpa 28 7 C
20.11.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 13 5 C
19.11.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   Racek Ostrava 20 6 C
18.11.2017 2 Úpická túrka bonusový Sobolík Jiří 09 Hajnice U Malichů 10 8 C
18.11.2017 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 19 Velké Svatoňovice Na Balkáně 23 8 C
18.11.2017 Balkán Cup Goldmannová Anna 19 Velké Svatoňovice Na Balkáně 13 8 C
18.11.2017 JC Pšov U Tří Vrb Dostál Petr JC Pšov U Tří Vrb 9 8 C
18.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Bjelidlo open 15 6 C
18.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup 33 6 C
18.11.2017 MO Pardubický kraj - Hi Score Fotr Pavel Damníkov Hiscore 57 8 C
18.11.2017 MO Pardubický kraj - jednotl. Fotr Pavel KD Damníkov 11 5 C
18.11.2017 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Holýšov - Star aréna Větrník 31 8 C
18.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 19 9 C
18.11.2017 Open oblasti MSK - ženy   Havránek Ostrava 14 4 C
18.11.2017 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock klub Gambrinus 23 6 C
18.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 U Jána 22 7 C
18.11.2017 Strmeň Cup - Bar 1 Boskovice IV   Bar U Statečného Kováře 10 8 C
18.11.2017 Strmeň Cup - Pivárna Sloup II   Pivárna Sloup 15 8 C
18.11.2017 Strmeň Cup - Pivárna Sloup II   Pivárna Sloup 18 8 C
17.11.2017 46 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 23 9 C
17.11.2017 15 JC Jablonec n/N U Péci Schmidtová Jana JC Jablonec n/N U Péci 23 6 C
17.11.2017 14 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov Pod Starou horou 16 8 C
17.11.2017 12 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 25 7 C
17.11.2017 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 17 7 C
17.11.2017 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Staško David JC Litoměřice Pokratická Hospůdka 11 7 C
17.11.2017 JC Most Konírna Brdek Bohuslav JC Most Konírna 16 9 C
17.11.2017 JC Výškov U Lípy Kříž Michael JC Výškov U Lípy 10 6 C
17.11.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   Ural Ostrava 18 6 C
17.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Chlumecký open 16 7 C
17.11.2017 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Holoubkov 16 6 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   07 Tehov 13 7 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 Plzeňka 21 7 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 Kajot 20 9 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Barryho 14 7 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Libora 20 7 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 17 7 C
17.11.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 12 6 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 15:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 15:56:25