Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/150)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽÁKYNĚ

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 76 | Turnajů: 150

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
26.11.2017 MČR žákyně Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 6 3 M
18.11.2017 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Holýšov - Star aréna Větrník 31 8 C
18.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 19 9 C
17.11.2017 JC Most Konírna Brdek Bohuslav JC Most Konírna 16 9 C
11.11.2017 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov ženy 10 7 C
11.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 27 9 C
10.11.2017 JC Most Konírna Brdek Bohuslav JC Most Konírna 15 8 C
7.11.2017 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 17 10 C
3.11.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 9 C
28.10.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 22 9 C
28.10.2017 Open Ústeckého kraje   Travčice, KD 24 9 C
28.10.2017 Reg.Master Vysočina žáci Netolický Milan Dušejov Sokolovna 17 4 B
26.10.2017 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 5 6 C
21.10.2017 5 Master KHK-S&J žáci & žákyně Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 9 6 B
21.10.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 11 8 C
21.10.2017 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 31 8 C
20.10.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 14 8 C
20.10.2017 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 11 9 C
14.10.2017 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Opatov 6 4 C
14.10.2017 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Opatov Hiscore 6 4 C
13.10.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 18 9 C
11.10.2017 21 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 6 6 C
10.10.2017 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 21 10 C
6.10.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 11 6 C
30.9.2017 Malá RGP ženy Uhříček Břetislav Most KD Repre 74 6 C
28.9.2017 RGP zahřívák Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 15 11 C
28.9.2017 RGP žákyně Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 4 3 A
26.9.2017 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 6 8 C
25.9.2017 16 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 9 8 C
22.9.2017 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 18 8 C
16.9.2017 4 Master KHK-S&J žáci & žákyně Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 10 6 B
16.9.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 10 6 C
9.9.2017 Open Ústeckého kraje Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 25 8 C
9.9.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   4. RM Žabovřesky 7 5 B
8.9.2017 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 27 8 C
8.9.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 5 7 C
7.9.2017 37 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 18 10 C
2.9.2017 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Luková 11 4 C
2.9.2017 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Luková Hiscore 11 4 C
2.9.2017 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Luková B 20 10 C
1.9.2017 StČ pohár základní   04 Podbukovina 9 10 C
25.8.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Jestřábů Ostrava 10 8 C
25.8.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 15 10 C
25.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Podbukovina 11 10 C
23.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   02 Star aréna 9 9 C
18.8.2017 JC Most Konírna Brdek Bohuslav JC Most Konírna 12 7 C
18.8.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Jestřábů Ostrava 14 8 C
18.8.2017 StČ pohár základní   04 Podbukovina 9 10 C
18.8.2017 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 24 10 C
17.8.2017 34 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 18 10 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.12.2018 16:51

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.12.2018 16:51:43