Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/263)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 54 | Turnajů: 280

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 36 19 C
14.2.2020 27 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 18 21 C
14.2.2020 6 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 6 8 C
14.2.2020 6 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 28 17 C
13.2.2020 16 Místní Open Vysočiny jednotlivci Kunčar Leopold Velké Meziříčí - Happy sqaush Club 15 13 C
12.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Redl Vlastimil Cheb - Krusty bar 15 16 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 17 8 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Fotr Pavel Nové Hrady - Holland 17 9 C
8.2.2020 0 Open oblasti MSK - ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 18 12 C
8.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Bernard Vladimír Velká Kraš - Kulturní dům 14 21 C
7.2.2020 5 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 7 9 C
7.2.2020 StrC Cricket - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 17 25 C
1.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko - memorial Milana Fialy 53 16 C
1.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko - MMF - ženy 14 9 C
1.2.2020 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 10 18 C
31.1.2020 25 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 9 19 C
31.1.2020 4 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 5 9 C
31.1.2020 4 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 25 15 C
31.1.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav 02 Vinťířov - U Kahanu 4 9 C
31.1.2020 0 Teplický Pohár Pech Jaroslav Duchcov - Forbes 13 17 C
31.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 23 23 C
25.1.2020 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Žďárský Martin Obědovice - U Vavřince 25 17 C
25.1.2020 Open JMOŠS jednotlivci   Matty Aréna Ivančice 17 15 C
24.1.2020 21 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 16 15 C
24.1.2020 3 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 7 8 C
24.1.2020 3 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 26 15 C
24.1.2020 1 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 27 19 C
24.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 21 23 C
18.1.2020 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 8 17 C
17.1.2020 23 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 13 21 C
17.1.2020 20 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 10 15 C
17.1.2020 2 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 7 9 C
17.1.2020 1 Místní Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 36 24 C
17.1.2020 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 5 14 C
17.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 17 24 C
15.1.2020 0 JC Liberec Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 14 20 C
15.1.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Fabián Václav Cheb - Krusty Bar 15 16 C
13.1.2020 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava - Kozlovna 17 12 C
11.1.2020 6 Roxy BAR HK CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 22 21 C
11.1.2020 1 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 11 9 C
11.1.2020 1 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 37 19 C
11.1.2020 0 Místní Open mládeže Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 7 7 C
11.1.2020 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 15 19 C
11.1.2020 0 Open oblasti MSK - ženy Vontor Miroslav Ostrava - Restaurace Hero 16 11 C
10.1.2020 2 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 21 13 C
10.1.2020 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Kunčar Leopold Velké Meziříčí - Happy sqaush Club 16 12 C
10.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 24 22 C
28.12.2019 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 24 19 C
27.12.2019 20 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 16 22 C
27.12.2019 17 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 14 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 22:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 23:08:42