Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/301)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 73 | Turnajů: 301

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
6.12.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 18 7 C
30.11.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 18 17 C
29.11.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 8 20 C
27.11.2018 MJČ Pivní bar Vltava ČB   MO Pivní bar Vltava ČB Ženy 8 10 C
24.11.2018 6 Místní Open Vysočiny jednotlivci Vierer Jaromír Jihlava Madeira 19 12 C
24.11.2018 Open Cup 2018 - Klub 44 - dvojice   Liberec Klub 44 17 15 C
23.11.2018 69 Open Cup 2018 - Klub 44   Liberec Klub 44 9 9 C
23.11.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Štěpánek Pavel Bistro U Štěpánků 20 16 C
23.11.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 15 15 C
22.11.2018 JC Liberec Resturace Na Kopečku Toman Jaromír JC Liberec Restaurace Na Kopečku 11 17 C
21.11.2018 MJČ Žabovřesky   MO Žabovřesky 14 15 C
17.11.2018 5 Místní Open Vysočiny jednotlivci Vierer Jaromír Jihlava Madeira 21 12 C
17.11.2018 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov ženy 8 6 C
17.11.2018 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov B 18 15 C
16.11.2018 JC Jablonec n/N U Péci Schmidtová Jana JC Jablonec n/N U Péci 21 20 C
16.11.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 16 16 C
14.11.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 17 24 C
13.11.2018 StČ pohár základní   10 KD Bílá hora 17 22 C
13.11.2018 Strmeň Cup - Bar U Nás I   Bar U Nás 19 21 C
12.11.2018 Strmeň Cup - U Kolečka X   Bejvávalo U Kolečka 27 23 C
11.11.2018 MČR juniorky Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 7 3 M
10.11.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Štěpánek Pavel Bistro U Štěpánků 24 18 C
10.11.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 19 21 C
9.11.2018 84 Fit Cup Moravská Třebová Hlava Jiří Moravská Třebová Na Růžku 21 13 C
9.11.2018 StČ pohár základní   60 Tetínská hospoda 14 21 C
9.11.2018 StČ pohár základní   80 Klub Ajeto 17 26 C
9.11.2018 StČ pohár základní   82 Plzeňka 21 21 C
8.11.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 14 25 C
6.11.2018 StČ pohár základní   10 KD Bílá hora 21 25 C
3.11.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Cafe bar Havířov 21 18 C
2.11.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 20 18 C
2.11.2018 StČ pohár základní   60 Tetínská hospoda 15 23 C
31.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 14 25 C
29.10.2018 40 Salám Open Šulitka Miroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr 10 19 C
27.10.2018 MO Plzeňského kraje - ženy jednot. Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 12 9 C
27.10.2018 Reg.Master Vysočina junioři Netolický Milan Dušejov Sokolovna 7 6 B
27.10.2018 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 29 21 C
26.10.2018 80 Fit Cup Moravská Třebová Hlava Jiří Moravská Třebová Na Růžku 20 17 C
26.10.2018 Open Libereckého kraje - jednotlivci   Liberec Klub 44 14 14 C
26.10.2018 StČ pohár zvýhodněný   60 Tetínská hospoda 12 23 C
20.10.2018 5 Reg.Master Ústecka - junioři   Sokolovna, Proboštov 4 8 B
20.10.2018 1 Místní Open Vysočiny jednotlivci Vierer Jaromír Jihlava Madeira 27 15 C
19.10.2018 78 Fit Cup Moravská Třebová Hlava Jiří Moravská Třebová Na Růžku 12 16 C
19.10.2018 29 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 7 11 C
19.10.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 18 17 C
19.10.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 5 12 C
19.10.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XI   Pivní bar Lidická 18 23 C
13.10.2018 Open Cup 2018 - Klub 44 - dvojice   Liberec Klub 44 13 18 C
11.10.2018 StČ pohár základní   40 Mystery bar 11 23 C
10.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 12 23 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.12.2018 14:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 10.12.2018 14:26:41