Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/227)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár - ŽÁKYNĚ

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 59 | Turnajů: 227

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.11.2018MČR žákyněUhříček BřetislavHostinné Techtex sport123M
3.11.2018Klubový Open MSK - jednotlivci Cafe bar Havířov2113C
28.10.2018Open mládež Kobra115C
27.10.2018Reg.Master Vysočina žáciNetolický MilanDušejov Sokolovna124B
20.10.20185Master KHK-S žákyněVylíčil OndřejVrchlabí KD Střelnice54B
20.10.20185Reg.Master Ústecka - žáci Sokolovna, Proboštov56B
20.10.2018Open KHK-S mládežVylíčil OndřejVrchlabí KD Střelnice97C
19.10.201829SKORI TOUR DušejovKrejčí BohumilDušejov ženy79C
19.10.201829SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov3112C
19.10.2018MO Pardubický kraj - Hi ScoreJanisch ErikDamníkov1413C
19.10.2018MO Pardubický kraj - jednotl.Janisch ErikDamníkov1413C
19.10.2018Open JčŠTJ jednotlivci MO Nádražní Pivnice ČB Mládež510C
13.10.2018Open Ústeckého kraje Litvínov U Hrušků2514C
13.10.2018Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ 5. RM Žabovřesky104B
5.10.201828SKORI TOUR DušejovKrejčí BohumilDušejov ženy109C
5.10.201828SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov3615C
5.10.2018MO Pardubický kraj - jednotl.Janisch ErikDamníkov912C
2.10.201817ČDS Cup VidnavaKuběnová MarcelaHospoda Modrý Jelen Vidnava1814C
29.9.2018M. Open KHK jih - jednotlivciŠtěpánek PavelBistro u Štěpánků Běleč n.O.1513C
28.9.2018MO Plzeňského kraje - ženy jednot.Šmrha JanPlzeň, klub OKO309C
28.9.2018MO Plzeňského kraje - ženy odpadlíci Plzeň, klub OKO229C
23.9.2018OpenUhříček BřetislavKrálíky Kulturní dům1311C
23.9.2018RGP žákyněUhříček BřetislavKrálíky Kulturní dům43A
21.9.201827SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov3012C
21.9.2018MO Pardubický kraj - jednotl.Janisch ErikDamníkov912C
21.9.2018Open JčŠTJ jednotlivci MO Nádražní Pivnice ČB Mládež59C
19.9.2018JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceKalaš LukášJC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece912C
16.9.2018Open mládež Kobra76C
16.9.2018Open mládež Kobra125C
15.9.20184Master KHK-S mládežVylíčil OndřejJaroměř-Josefov Beseda86B
15.9.2018Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejJaroměř-Josefov Beseda2513C
15.9.2018Open KHK-S mládežVylíčil OndřejJaroměř-Josefov Beseda77C
14.9.2018MJČ Hotel Hobit ČB MO Nádražní Pivnice ČB1711C
8.9.2018MO Pardubický kraj - jednotl.Netolický MilanKoclířov KD1112C
8.9.2018Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ 4. RM Žabovřesky106B
7.9.201826SKORI TOUR DušejovKrejčí BohumilDušejov ženy99C
7.9.201826SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov3212C
7.9.2018JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceKalaš LukášJC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece1714C
7.9.2018MJČ Hotel Hobit ČB MO Nádražní Pivnice ČB1711C
5.9.20186Jelito tourFotr PavelOpatov2112C
5.9.2018JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceKalaš LukášJC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece713C
3.9.201810JC Mimoň Český LevPekař ZdeněkJC Mimoň Český Lev58C
1.9.2018Open Ústeckého kraje Litvínov U Hrušků3613C
31.8.201825SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov2812C
31.8.2018JC Nový Bor Asterix BarGabriel AlexandrJC Nový Bor Asterix Bar1114C
24.8.2018JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceKalaš LukášJC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece2015C
24.8.2018MO Pardubický kraj - Hi ScoreJanisch ErikDamníkov1513C
24.8.2018MO Pardubický kraj - jednotl.Janisch ErikDamníkov1513C
22.8.20185Jelito tourFotr PavelOpatov HS1212C
20.8.20186JC Mimoň Český LevPekař ZdeněkJC Mimoň Český Lev68C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 11:21:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement