Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/308)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Český pohár - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 95 | Turnajů: 325

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
3.11.2018 Double Open MSVČ muži Komárková Eliška Velký Třebešov U Vagonu 40 8 C
2.11.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Řízkárna u Orla Ostrava 17 11 C
2.11.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 11 6 C
1.11.2018 21 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat Olomouc 21 10 C
1.11.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 9 7 C
1.11.2018 MJČ Rock club (ROKÁČ) Prachatice   MO Rock club Prachatice 8 6 C
31.10.2018 21 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 15 6 C
28.10.2018 Open StČ mládež   Kobra 11 5 C
27.10.2018 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 29 20 C
25.10.2018 20 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel Hostinec U Zlatého potoka Řídeč 22 9 C
25.10.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 7 8 C
25.10.2018 StČ pohár zvýhodněný   40 Hole in one 14 6 C
24.10.2018 47 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 19 11 C
23.10.2018 16 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 11 11 C
22.10.2018 2 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava Kozlovna 17 11 C
20.10.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 9 7 C
19.10.2018 7 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 17 18 C
19.10.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 18 18 C
19.10.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Řízkárna u Orla Ostrava 16 10 C
19.10.2018 StČ pohár základní   10 KD Kbely 14 8 C
18.10.2018 19 ČDS Cup Olomouc III. Hlubinka Milan Pivnice Punat Olomouc 18 8 C
13.10.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup 29 13 C
13.10.2018 Open oblasti MSK - muži   Cafe bar Havířov 36 7 C
13.10.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 25 22 C
12.10.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 21 17 C
12.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 12 8 C
11.10.2018 18 ČDS Cup Olomouc III. Hlubinka Milan Pivnice Punat Olomouc 22 11 C
11.10.2018 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří JC Most Špunt Bar 18 22 C
11.10.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 7 7 C
9.10.2018 15 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 7 11 C
8.10.2018 2 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 17 11 C
6.10.2018 StČ pohár základní   42 Na cibulkách 9 8 C
5.10.2018 28 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov muži 25 8 C
5.10.2018 28 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 36 16 C
5.10.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 18 18 C
5.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 17 12 C
5.10.2018 StČ pohár základní   40 Kobra 13 9 C
1.10.2018 1 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 15 11 C
29.9.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 25 20 C
29.9.2018 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 30 18 C
28.9.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 14 18 C
27.9.2018 16 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat Olomouc 20 7 C
27.9.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 14 9 C
25.9.2018 16 ČDS Cup Olomouc I. Sobotková Eva Pivnice Knihovna Olomouc 15 9 C
23.9.2018 Open Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 13 13 C
18.9.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 7 6 C
17.9.2018 17 Túrka - Na hřišti - základní   Hospůdka Na hřišti 21 11 C
16.9.2018 Open StČ mládež   Kobra 12 5 C
16.9.2018 Open StČ mládež   Kobra 7 7 C
15.9.2018 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 17 11 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.6.2019 08:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.6.2019 08:51:22