Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/308)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 95 | Turnajů: 325

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
3.11.2018Double Open MSVČ mužiKomárková EliškaVelký Třebešov U Vagonu409C
2.11.2018Klubový Open MSK - jednotlivci Řízkárna u Orla Ostrava1712C
2.11.2018Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kraslice Nikola118C
1.11.201821ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekPivnice Punat Olomouc2112C
1.11.2018MJČ KD Těmice MO Těmice99C
1.11.2018MJČ Rock club (ROKÁČ) Prachatice MO Rock club Prachatice87C
31.10.201821ČDS Cup ŠternberkRáža JosefSportbar Slovan Šternberk159C
28.10.2018Open mládež Kobra115C
27.10.2018Rock Klub Gambrinus OpenKutzlerová LudmilaLovosice Rock Klub Gambrinus2913C
25.10.201820ČDS Cup ŘídečŠembera PavelHostinec U Zlatého potoka Řídeč2213C
25.10.2018MJČ KD Těmice MO Těmice79C
25.10.2018Středočeský pohár zvýhodněný 40Hole in one1410C
24.10.201847O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice Apríl bar1912C
23.10.201816Dřevěnka CupKousal Zdeněk11Broumov Dřevěnka1112C
22.10.20182Místní Open Vysočiny jednotlivciZána OldřichJihlava Kozlovna1712C
20.10.2018Open KHK-S mládežVylíčil OndřejVrchlabí KD Střelnice97C
19.10.20187Open Ústeckého kraje Pšov Pohostinství1712C
19.10.2018Charvatce cup Pohostinství Charvatce1812C
19.10.2018Klubový Open MSK - jednotlivci Řízkárna u Orla Ostrava1612C
19.10.2018Středočeský pohár základní 10KD Kbely1411C
18.10.201819ČDS Cup Olomouc III.Hlubinka MilanPivnice Punat Olomouc1811C
13.10.2018M. Open KHK jih - jednotlivci Staropramen cup2913C
13.10.2018Open oblasti MSK - muži Cafe bar Havířov368C
13.10.2018Open Ústeckého kraje Litvínov U Hrušků2514C
12.10.2018Charvatce cup Pohostinství Charvatce2112C
12.10.2018Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kraslice Nikola129C
11.10.201818ČDS Cup Olomouc III.Hlubinka MilanPivnice Punat Olomouc2213C
11.10.2018JC Most Špunt BarMikolášek JiříJC Most Špunt Bar1812C
11.10.2018MJČ KD Těmice MO Těmice79C
9.10.201815Dřevěnka CupKousal Zdeněk11Broumov Dřevěnka712C
8.10.20182Open JMOŠS jednotlivci Hospůdka na hřišti1712C
6.10.2018Středočeský pohár základní 42Na cibulkách911C
5.10.201828SKORI TOUR DušejovKrejčí BohumilDušejov muži259C
5.10.201828SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov3615C
5.10.2018Charvatce cup Pohostinství Charvatce1812C
5.10.2018Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kraslice Nikola1713C
5.10.2018Středočeský pohár základní 40Kobra1311C
1.10.20181Open JMOŠS jednotlivci Hospůdka na hřišti1512C
29.9.2018Open Ústeckého kraje Litvínov U Hrušků2513C
29.9.2018Rock Klub Gambrinus OpenKutzlerová LudmilaLovosice Rock Klub Gambrinus3012C
28.9.2018Charvatce cup Pohostinství Charvatce1412C
27.9.201816ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekPivnice Punat Olomouc209C
27.9.2018MJČ KD Těmice MO Těmice1410C
25.9.201816ČDS Cup Olomouc I.Sobotková EvaPivnice Knihovna Olomouc1513C
23.9.2018OpenUhříček BřetislavKrálíky Kulturní dům1311C
18.9.2018Středočeský pohár základní 40Chlumecká78C
17.9.201817Túrka - Na hřišti - základní Hospůdka Na hřišti2112C
16.9.2018Open mládež Kobra125C
16.9.2018Open mládež Kobra76C
15.9.2018Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejJaroměř-Josefov Beseda1712C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 23:16:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement