Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/570)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Český pohár - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 126 | Turnajů: 586

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
3.11.2018 Double Open MSVČ muži Komárková Eliška Velký Třebešov U Vagonu 40 8 C
3.11.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III   U Lesíka Třebíč 13 10 C
2.11.2018 StČ pohár základní   41 Střížkovská tankovna 16 8 C
1.11.2018 21 ČDS Cup Bolelouc Lajčík Petr Hostinec U Kříže Bolelouc 8 6 C
1.11.2018 21 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atláč Přerov 25 10 C
31.10.2018 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Darts club 13 Rýmařov 14 7 C
31.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 14 9 C
30.10.2018 JC Česká Lípa Ryky Centrál Brokeš Martin JC Česká Lípa 14 16 C
29.10.2018 Pondělní šipkový Guláš - 301 DO Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 7 6 C
29.10.2018 StČ pohár muži základní   80 Klub Ajeto 29 5 C
27.10.2018 StČ pohár zvýhodněný   10 U Knotků 14 8 C
27.10.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III   U Lesíka Třebíč 17 13 C
26.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 18 10 C
25.10.2018 20 ČDS Cup Bolelouc Lajčík Petr Hostinec U Kříže Bolelouc 9 6 C
25.10.2018 20 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza LaPutica Prostějov 26 11 C
24.10.2018 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Darts club 13 Rýmařov 14 7 C
24.10.2018 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 10 5 C
23.10.2018 79 Fit Cup Moravská Třebová Hlava Jiří Moravská Třebová Na Růžku 17 10 C
22.10.2018 Pondělní šipkový Guláš - Cricket Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 8 10 C
22.10.2018 StČ pohár muži zvýhodněný   80 Klub Ajeto 18 6 C
20.10.2018 Open Ústeckého kraje   Proboštov, Sokolovna 16 11 C
20.10.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III   U Lesíka Třebíč 14 13 C
19.10.2018 MJČ Budvarka JH   MO Budvarka JH 17 9 C
19.10.2018 MO Pardubický kraj - Hi Score Janisch Erik Damníkov 14 13 C
19.10.2018 MO Pardubický kraj - jednotl. Janisch Erik Damníkov 14 12 C
19.10.2018 StČ pohár základní   80 Klub Ajeto 13 7 C
18.10.2018 19 ČDS Cup Bolelouc Kopeček Vladimír Hostinec U Kříže Bolelouc 8 10 C
18.10.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 17 10 C
18.10.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 13 8 C
17.10.2018 19 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Hanušovická Pivnička Olomouc 15 7 C
17.10.2018 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Darts club 13 Rýmařov 12 6 C
17.10.2018 JC Česká Lípa Ryky Centrál Kolář Miroslav JC Česká Lípa 20 16 C
17.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 13 5 C
16.10.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 23 10 C
13.10.2018 49 Open Cup 2018 - Klub 44 - zvýhodněný   Liberec Klub 44 28 14 C
13.10.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup 29 13 C
13.10.2018 Open Libereckého kraje - jednotlivci   Liberec Klub 44 16 14 C
13.10.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 25 22 C
13.10.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III   U Lesíka Třebíč 20 13 C
12.10.2018 15 Novoborský Šipkáč Cup zvýhodněný Havlíček Oto Nový Bor Mini Sport Bar 15 15 C
12.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 12 8 C
12.10.2018 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III   Star Aréna Třebíč 17 13 C
10.10.2018 JC Česká Lípa Ryky Centrál Kolář Miroslav JC Česká Lípa 16 17 C
6.10.2018 Jackpot Cup MSK - sekretariát   U Lenina Havířov 5 6 C
5.10.2018 28 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov muži 25 8 C
5.10.2018 28 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 36 16 C
5.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 17 12 C
5.10.2018 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III   Star Aréna Třebíč 17 13 C
4.10.2018 17 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Pizza LaPutica Prostějov 15 11 C
4.10.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 13 6 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 12:07:10